Haydi Hayırlısı
Oh be... Şu müjdeli haber geldi ya sevincime diyecek yok. Hayatım boyunca hep Düzcespor ile ilgilenmiş, sporun içerisinde olan biri olarak Futbol Federasyonu’nun aldığı kararı ALKIŞLIYORUM.

15 Mart tarihinde oynanan Serik maçından bu yana yaşadığımız olaylar malum. Bu olayları hatırlamak bile insana ZUL geliyor. Ama insanoğlunun yapacak bir şeyi olmuyor. 20 yılı aşkın zaman önce yaşadığımız DEPREMLERİN altından kalkan biz insanlar, bu virüsün de üstesinden elbette geleceğiz. Bu dönemde aramızdan ayrılarak Hakkın Rahmetİne kavuşan insanlarımızın mekanı cennet olur inşallah. 

İnsanoğlunun hayatı sürüyor. Yaşamı sürdürmek için yatacak halimiz de yok. “Yatanın yürüyene borcu vardır” misali daha çok çalışacağız. Daha çok ÇABALAYACAĞIZ. 

Evet beyler nerede kalmıştık. Allah inandırsın Serik maçından bu yana Puan Cetveline bile bakmamıştım. Federasyonun aldığı karardan sonra puan durumunu önüme koydum. 6 maçımız kalmış. 4 içeride 2 dışarıda. Biz içerideki maçlarımızı kayıpsız kapatırsak Playoff’tayız. Eğer bu saatten sonra Düzcespor takımı Playoff’a çıkamazsa tabi ki mucize olur...

Haydi beyler, haydi çocuklar, bu takımı buralara kadar getirenler sizlersiniz. Yüzdük yüzdük, buralara kadar geldik. Yılmak yok, durmak hiç yok. Çok çalışacaksınız. O sırtınızda taşıdığınız Kırmızı Lacivertli Formanızı daha çok terleteceksiniz. Bu Düzce insanının arzuladığını sizler daha iyi biliyorsunuz. Sizlerde bu formayı giydiğiniz gün devre arasıydı. Şimdi bulunduğunuz yer de belli, oynadığınız maçlarda... Ortaya koyduğunuz futbol sizleri buraya getirdi. Geriye bakmak yok. Bu yolda Allah yar ve yardımcınız olsun. 


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları