İyi yoldayız
Deplasmandan galip dönmek. Bu güzelliği anlatmak için. Bu güzelliği görmek için kilometrelerce gitmek. Hatta ve hatta haftalarca beklemek. Ve kilometrelerce gidilen yolun. Dönüşünü yaşamak. Eh ondan Güzel bir şey yok tabii ki insan oğlunun yaşamında. Yolda gelirken arkadaşlarla maçı yorumluyoruz. Bu maçta Düzcespor çok mu güzel oynadı da galip geldi. Hayır. Önceki hafta kendi sahamızda kaybedilen iki puan pazar günü kazanılan üç puan. 

Koyun dedik ya sepete. Çocuklarda koydular sepeti. Tabii ki mutluyuz. Onurluyuz. Çıkılan yolda arzu edilen hedefe birlikte yürüyoruz. Meşakkatli bir yol demiştik. Dikenli yollar bunlar demiştik. Bu yolun sonu inşallah istediğimiz gibi olacak. Pazar günkü maçın hemen başlarında yakaladığımız bariz gol şanslarımızı değerlendirmekte geç kalınca, ilerleyen dakikalarda rakibin girdiği gol pozisyonlarında kalecimiz Furkan beyin devleşmesi yanında üç puanın kazanılmasında en büyük etkendi. 36. dakika dolaylarında Nevzat Bey’in nefis golü ise hepimize büyük moral vermiş oldu. İkinci yarıda evsahibi takımın ataklarını olsun, bizim ataklarımız olsun, centilmenlik içerisinde sürünce de ortaya güzel bir futbol maçını izlemiş olduk. 

Maç sonunda iki takımın futbolcularının birbirini. Centilmence kutlamaları Ne kadar güzel bir olaydı. İnsan, bizim Düzceli taraftarların da hem takımımızı Alkışlamaları hem de rakip futbolcuları Alkışlamaları takdire değer bir olaydı. İnşallah geride kalan maçlarda böyle güzellikler içersinde sürer. Artık geriye Bakmayacağız. Hedef belli. Bu hedef hepimizin arzusu ile son bulur. Haydi Düzceliler pazar günü hepimize büyük görev düşüyor. 

Önceki hafta belki de tarihinde en büyük kalabalığı ve sınavı Erzincan maçında ortaya sizler koydunuz. Şimdi sırada Aksaray var. Bu sınavı Kazanmak için Şehir Stadı’ndayız. Evlerinizdeki kırmızı-lacivert bayraklarınızla geliniz Stada.


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları