Emin adımlarla İstenen yere...
Puan cetveline bakıyorsunuz… Yerimiz iyi. Takıma bakıyorsunuz oda iyi... Seyirciye bakıyorsunuz o daha iyi… Düzcespor sezon başından bu yana en iyi topunu oynadı diyecek halimizde yok . Rakip Erzin bu takımın gücü ortada… Biz daha iyi olmak mecburiyetindeyiz. Artık bu takım PLAY OF’A hazırlanmalıdır. Bu satırların yazarı olarak haftalar önceden söylüyor ve yazıyordum. Bu takım niye ŞAMPİYON olmasın… Demek ki yazmakla veya konuşmakla olmuyor. 

Artık önümüze bakmalıyız. İki sezon önce Balıkesirde kaybettiğimiz Bayrampaşa maçındaki bazı hatalarımızı tekrarlamazsak inşallah istediğimiz bu sezon gerçekleşir. Tabi ki bu isteğimizi gerçekleştirebilmemiz içinde daha çok çalışmamız gerek.  Pazar gününkü maça gelecek olursak, ahım-şaham bir top oynamadık. Yusuf’un attığı golün dışında ilk 45 dakikada elle gösterilecek poziyonumuz yoktu. Erzin takımı ise zaman zaman bizden daha iyi top yaptı. Ikinci yarıda Bulutun çıkmasıyla yerine GİREN Sadık oyuna biraz daha katkı sağladı. Ancak bu değişiklik sırasında Bulut BEYİN el kol hareketleri ne kendisine nede bu  takıma yakışmadı.

Tabiki de her maçı ayrı ayrı değerlendirmek gerek. Sezon ortası kurulan bir takım. Malum Denizlide 1-1 içerde Çankaya maçını 3-1 kazanmıştık. Hopa maçında kazanılan bir puan tabiki iyiydi. Pazar günkü maçta da ortaya çıkan netice herkezi sevindirdi. Artık geriye bakmayacağız… Bu takımın 4 MAÇTA ortaya koyduğu FUTBOL iyimi? İYİ… Bundan böyle hepimiz Yönetimin vede bu FUTBOLCULARIN arkasında olacağız… Doğru bir tanedir… Bu doğruyu bulduğumuza görede yola devam edeceğiz… Haydi çocuklar… Bu DÜZCE insanı sizlerden bir şeyler bekliyor… Siz siz olun  verin sırtınızı bir birinize Bundan böyle her maç sizler için FİNAL… Bu FİNALİ kazanırsanız… Önce sizler… Sonrada BİZLER SEVİNECEĞİZ… 

 


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları