İYİ YOLDAYIZ
Tebrikler çocuklar. Kısa zamanda Sırtınıza geçirdiğiniz kırmızı-lacivert formamızı layıkı ile terlettiğiniz için hepinizi kutluyorum. Tabii ki kazanılan üç puan altın değerinde. İlerleyen haftalarda daha da iyi olacaksınız. Bu kadar kısa dönemde bu takımı oluşturan ve emeği geçen herkese kocaman alkış. Adem hocam sana da ayrı bir parağraf açıyorum. Seni bugüne kadar herkes eleştirdi. 

Yaptığın tabii ki zor bir iş. Ama öyle ama böyle bu takıma sen de bir şeyler verdin. Seni de kutluyorum. İlk defa forma giyen 35 nolu Ömer Faruk, üzerinde taşıdığın forma senden çok şeyler bekliyor. Sen de daha iyi olmalısın. Pazar günü Stadı tıklım tıklım dolduran o güzelim insanlara ne diyeceğimi bilemiyorum. Sizlere kucak dolusu sevgiler. Yukarıda dedim bu takım ileriki haftalarda daha iyi olacak. Ve de Düzce insanının istediği ve arzuladığı mutlu sona ulaşacak gibi geliyor bana. Maç boyu takımın ortaya koyduğu futbol tabii ki iyiceydi. 

32. dakikada Nevzat’ın attığı gol ne kadar güzelse, devre biterken yedigimiz gol de bu takıma hiç yakışmadı. 

Devrenin hemen başında atılan gol takıma tabii ki hayat verdi. Üçüncü golün hazırlanışı da dört dörtlüktü. Kaçan 

gollerimizde vardı. Ancak rakibin ortaya koyduğu futbol da güzeldi. Onları da kutluyorum. Beyler bu maç artık geride kaldı. Bundan böyle daha çok çalışacak daha çok uğraş vereceğiz. Önümüzdeki hafta liderin altındaki Takımla oynayacağız. Bu takım malum Düzce’deki maçta bizi yenmişti. Yedigimiz golü ben hala unutamadım. O günden bugüne köprünün altından çok sular geçti. Düzcesporun yeni kadrosu iki haftadır iyi. Haydi çocuklar sırtınızda taşıdığınız kırmızı lacivert formamızı iyi terletirseniz.3 puan neden bizim olmasın.


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları