Spor

Düzce Belediyespor’un sahibi yok mu?

Düzce Belediyespor takımları tarihinin en kötü ve sahipsiz sezonunu yaşıyor.

Düzce Belediyespor’un sahibi yok mu?Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün hiçbir maçına gitmediği  Düzce Belediyespor, basketbol, voleybol takımları zor günler yaşarken futbol takımı ligden çekildi.

BASKETBOL TAKIMI DAĞILIYOR

Düzce’debasketbolu sevdiren, Düzce ilinin erler 1. Basketbol liginde temsil eden 1881Düzce Belediyespor erkek basketbol takımı dağılmanın eşiğinde. Uzun süredir paralarını alamayan, karşılarında muhatap bulamayan basketbolcuların bir bölümünün bu hafta içinde takımdan ayrılacağı konuşuluyor. Düzce Belediyespor basketbol takımı yöneticilerinden bazı isimlerinde  istifa edeceği konuşuluyor. Geçmiş dönemlerden kalan borçlar nedeniyle sezon başından bu güne kadar maddi sorun yaşayan, yönetimin çabasının yeterli olmadığı erkek basketbol takımına Düzce Belediyesinden maddi destek gelmediği söyleniyor. Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün  daha önce basında çıkan haberlere rağmen takıma sahip çıkmaması büyük   tepki görüyor. Erkek basketbol takımının lige devam edebilmesi için Düzce Belediye başkanı Faruk Özlü’nün mutlaka devreye girmesi gerekiyor. Basketbolcular paralarını alamadıkları için hafta içi çalışmaları protesto etmişti. Temsilcimiz son maçında Samsunspor’a yenilerek kümede kalma yolunda ağır bir darbe aldı. Düzce Belediyespor yönetiminin özverili çalışmaları yeterli olmuyor.

BAYAN BASKETBOLDA DURUM AYNI

İlimizi bayanlar 1. Basketbol liginde temsil eden 1881 Düzce Belediyespor bayan basketbol takımından da parasal sorunlar sezon başından bu yana devam ediyor. Oyuncular büyük özveri gösterip maçları çıkıyor ve kazanmaya devam ediyor. Bayan basketbol takımı Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün maddi desteğini bekliyor.

VOLEYBOL TAKIMI PARA BEKLİYOR

Erkekler 1. Voleybol liginde temsilcimiz Düzce Belediyespor erkek voleybol takımında da durum farklı değil. Oyuncular sezon başından bu güne kadar özveri ile maçlara çıkıyor ve parasal sorunlarının çözülmesini bekliyor.

FUTBOL TAKIMI LİGDEN ÇEKİLDİ

Düzce Belediyespor futbol takımı mücadele ettiği Düzce süper amatörde ligin bitimine 2 hafta kala liğden çekildi. Futbol takımına sezon başından bu güne kadar hiçbir para verilmemişti.

BAŞKAN FARUK ÖZLÜ UMUT

Salon sporlarında Düzce’nin markası olan Düzce Belediyespor takımlarının akıbeti Düzce Belediye başkanı Faruk Özlü’yü bağlı. Bu sezon takımlarının hiçbir maçına gelmeyen başkan Özlü’nün kamuoyundan gelen  tepkilere nasıl bir karşılık vereceği merak konusu. Düzce Belediyespor basketbol ve voleybol takımları bu sezon küme düşerse Düzce ili bir daha 1. Ligde takım göremez. Basketbol ve voleybol takımları grubun en az bütçesine sahip takımları. Başkan Faruk Özlü sezon öncesinde verdiği sözleri tutar, takımlara kaynak aktarırsa bu takımlar yaşayacak ve lige devam edecek, Özlü  Düzce’nin markası Düzce Belediyespor’a sahip çıkmazsa bu takımlar  tarih olacak.

COŞKUN  YEMEKTEN BÜYÜK KATKI

Düzce Belediyespor takımlarının yemek ihtiyacı Coşkun Yemek tarafından ücretsiz olarak sağlanıyor. Düzce Belediyespor yönetimi  takıma küçümsenmeyecek derecede katkı yaptı.

DÜZCE BELEDİYESPOR YÖNETİMİ

Celal Kasapoğlu başkanlığındaki Düzce Belediyespor yönetimi şu isimlerden oluşuyor.

 ASİL ÜYELER

Celal Kasapoğlu, Serkan  Kalkan, Cansu Coşkun, Erhan Ünal, Oğün Şişman, Burak Coşkun, Musa Keskin, Yılmaz Yıldırım, Ahmet Şanda

YEDEK ÜYELER

Özgür Oral, Ferit Girgin, Ramazan Topcu, Abdulvahap Demirel, Ahmet Sögütdelen, İbrahim Özer, İlkay Karabulut, Keleş, Samim Yavuz, Uğurcan Gündoğdu

DENETLEME KURULU ÜYELERİ ASİL ÜYELER

Muhammet Doğan Kaya, Semih Pak, Murat Zeki

DENETLEME KURULU YEDEK ÜYELER Devrim Topçu, Bilal Aydemir, Dursun Kap 

MÜDÜR BU RESİMLER MUTLAKA
Bu haber 14.01.2020 09:29:04 tarihinde eklenmiştir.İlgili Etiketler

düzce
düzcedamla

Okuyucu Yorumları

Haber Gezintisi

 • Düzcespor'a sürpriz golcü

 • Düzcespor maçını Kanpara yönetecek

 • 112 ve UMKE sürücüleri offroadcuları aratmadı

 • Kardeş okullar bir sürü etkinlik yaptı

 • Öğrenciler eğitim tarihi müzesini gezdi

 • Tarihe yolculuk yaptılar

 • Başkanlar listesinden düşürüldü

 • Sosyal sorumluluk sıfır atık

 • MHP acil toplanıyor

 • Kamyoncu esnafının sorunlarını meclise taşıdı

 • Keşir’den ambulans müjdesi

 • “Amacımız partimizi iktidar yapmak”

 • Merttürk’ten ekonomik bağımsızlık vaadi

 • Filede yenildik

 • AYDIN BAYKULA- DÜZCE

 • ERDİN KORUCU- DÜZCE

 • HATİCE ÇAĞLAR- TOKUŞLAR MAH.

 • ALİ GÖKÇE- ARAPÇİFTLİĞİ MAH.

Benzer Haberler