Biz Türk`üz Türkiyeyiz
Dostlarım geçen haftayı yüreklerimizi yakan, 41 ölü, binin üzerinde yaralı, 1250 civarında yıkık, ağır ve orta hasarlı binaların zayiatıyla kapattık.

733 artçı depreme rağmen vatanımızın her yerinden kardeşlerini yıkıntılardan kurtarmaya koşarak gelen Jandarma, Polis, AFAD ve kara gün fedailerinin canlarını hiçe sayarak 45 canımızı canlı olarak kurtarmaları en büyük tesellimiz oldu.

ELAZIĞ’DA, MALATYA’DA KAR YAĞSA, BİZ DÜZCE’DE, TÜRKİYE’DE ÜŞÜRÜZ diyerek kardeşlerimizi kurtarmaya, yaralarını sarmaya Türkiye olarak koştuk, koşuşturduk.

Türk milletinin vatan ve kardeşlik sevgisini tüm Dünyaya gösterdik.

İyi günde de kötü günde de Türkü, Kürdü, Lazı, Çerkezi, Arnavutu, Boşnağı, Tatarı, Gürcüsü, Romanı ve tüm etnik guruplarıyla TÜRK VE TÜRKİYELİ olduğumuzu Dünyaya gösterdik.

Buna rağmen depremlerde kardeşlerini kurtarmaya yardım için yarışanlar, çırpınanlar varken, 15 TEMMUZ darbesinde, GEZİ olaylarında olduğu gibi felaket tellalları, ihanet çeteleri, fesat vatan hainleri, felaketlerden bile siyasi çıkar uman soysuzlar maalesef meydana çıkmışlar.

 

Hain darbe girişimi başarılı olsaydı. Depremlerde Devletimiz başarısız olsaydı bitaraflarına kına yakacak binlerce soysuz tanıyoruz. Sizlerde tanıyorsunuzdur.

Deprem bölgesinde kucağında çocuğu ile anne kurtarılıyor.

Millet sevinç içinde kimi sevincinden ağlıyor.

AFAD’I JANDARMA’YI POLİS’İ kutluyor.

Kimileride neden kurtadılar diye karalar bağlıyor.

Sosyal medyadan Devlet başarılı oldu diye içindekini kusmaya başlıyor.

KIZILAY’A AFAD’A JANDARMA’YA kin kusuyor.

Eski bir siyasetçinin yazdığı kıtabında şöyle bir cümle var.

TÜRKİYE İÇİNDE HAİNİ EN ÇOK OLAN ÜLKE diyor...

EĞER BOZULMUŞSA MAYA NE AR KALIR NE HAYA.

Kardeşliğin, insanlığın, dili, dini, idoolijisi veya cinsiyeti olmadığını birkez daha gösterdikleri için AFAD gönüllüsü EMİNE KUŞTEPE bacımıza,

Suriyeli üniversite öğrencisi MAHMUT kardeşimize, Jandarma Assubayı ZEHRA BACIMIZA, Binbaşımıza, itfaiye eri ÖMER İPEK kardeşimize ve tüm isimsiz kahramanlarımıza teşekkürler.

Elazığlı Malatyalı kardeşim.

TÜRK DEVLETİ GÜÇLÜ TÜRK MİLLETİ FEDAKARDIR.

Yaralarınız en kısa zamanda sarılacaktır.

Devletine, Türk milletine güven.

ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE ZEVAL VERMESİN.

NE MUTLU TÜRKÜM TÜRKİYELİYİM DİYENE...

BİZ TÜRKÜZ TÜRKİYELİYİZ...

 

Önemli not....

Marmara ve Düzce depremlerinde belediye meclis üyesiydim.

Belediye başkanımız, belediye meclis üyeleri ve medya mensuplarını toplayarak daha önce depremi yaşamış ERZİNCAN’A, yaşadıkları tecrübelerden yararlanmak için ziyaretlerine gittik. Çokta faydalı bilgiler aldık.

Elazığlı kardeşlerimizi de deprem tecrübelerimizi paylaşmak için Düzce’ye bekliyoruz. Damdan düşenin halinden damdan düşen anlar.

Sevgi saygı ve hürmetlerimle


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları