Spor

Düzce derbisi 1. hafta

Düze Derbisi 1. Hafta. Bölgesel amatör futbol ligi fikstürü belli oldu. 2019-2020 futbol sezonunda ilimizi bölgesel amatör futbol liginde temsil edecek olan Çilimli Belediyespor ve Beyköy Belediyespor takımları ligin ilk haftasında karşı karşıya gelecekler.

Düzce derbisi 1. haftaDüze Derbisi 1. Hafta. Bölgesel amatör futbol ligi fikstürü belli oldu. 2019-2020 futbol sezonunda ilimizi bölgesel amatör futbol liginde temsil edecek olan Çilimli Belediyespor ve Beyköy Belediyespor takımları ligin ilk haftasında karşı karşıya gelecekler.Karşılaşma Çilimli Belediyespor ev sahibi olduğu için Şıralık stadında oynanacak. Maçın tarihi ve saati önümüzdeki günlerde açıklanacak.

ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR MAÇLARI

Bölgesel amatör futbol ligi temsilcilerimizden Çilimli Belediyespor 2019-2020 futbol sezonundaki ilk maçını Beyköy Belediyespor ile yapacak. Temsilcimiz ligin ilk yarısında Beyköy Belediyespor, Ankara Çubukspor, Yunus Emre Bleediyespor, Göynükspor, Yaylacıkspor, Ankara TKİ, Keçiören Belediyesi Bağlumspor maçlarını Düzcede oynayacak. Çilimli Belediyespor ligin ilk yarısında Devrek  Belediyespor, Bartınspor, Haymana Belediyespor, Karedeniz Ereğli Belediyespor, Anadolu Üniversitesi spor kulübü ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor maçlarını deplasmanda oynayacak.

BEYKÖY BELEDİYESPOR

1 sezonluk aranın ardından tekrar bölgesel amatör futbol liginde mücadele edecek olan Beyköy Belediyespor 2019-2020 futbol sezonunda  Karedeniz Ereğli Belediyespor,Kırıkkale Büyük Anadolu, Çubukspo6r, Yunus Emrespor ve Haymana Bleediyespor maçlarını Beyköy şehir stadında oynayacak. İlk yarıda 7 deplasmana çıkacak olan Beyköy Belediyepsor Beyköy Belediyespor, Ankara TKİ, Yaylacıkspor, Devrek Belediyespor, Bartınspor ve Haymanaspor maçları  rakip sahalarda oynayacak.

NOT-Derbi- Aynı şehrin takımları arasında oynanan oyun-Kaynak Türk Dil Kurumu.

İŞTE GRUBUUZDAKİ TAKIMLAR

Bölgeisel amatör futbol liği 6. Grupta Ankara  bölgesi takımları Çubukspor (Bal liginden direkt)Keçiören Belediyesi Bağlum (Bal liginden direkt), Bolu temsilcisi Göynükspor(Yeril ligden ),  Eskişehir ili temsilcileri Anadolu Üniversitesi spor ( Bal liginden direkt),Eskişehir Yunusemrespor ( Yerel ligden ), Zonguldak ili temsilcileri  Karedeniz Ereğli Belediyespor (Bel liginden direkt), Devrek Beled6iyespor ( Bal ligi-Baraj maçı sonrası),Karabük ile temsilcisi Yaylıcık Gençlik ve spor (Yerel ligden ),Bartın ili temsilcisi Bartınspor (Bal liginden direkt)Kırıkkale temsilcisi Kırıkkale Büyük Anadolu spor (Bal-Baraj) takımları yer alıyor.

TOPLAM 153 TAKIM

 Spor Toto BAL'da bu sezon oynama hakkı olan 160 takımdan 153'ünün başvurusu kabul edildi.

Katılacak takımların 82'si geçen sezon Spor Toto BAL'da yer alan takımlardan, 63'ü yerel liglerden Spor Toto BAL'a yükselen takımlardan, 1'i FIFA Disiplin Kurulu kararıyla olmak üzere 8'i geçen sezon TFF 3.Lig'den düşen takımlardan oluşuyor.

3. LİGDEN DÜŞEN TAKIMLAR

Spor toto bölgesel amatör futbol liginde 2018-2019 futbol sezonunda 3. Ligden küme düşen Adıyaman 1954spor, Gaziantepspor (Fifa kararıyla) bağcılar spor kulübü, Alibeyköyspor, Bergama Belediyespor, Gebzespor  ,Bucaspor,ve 1461 Trabzonspor  mücadele edecek

STATÜDEN ÖNEMLİ NOTLAR

2019 – 2020 Sezonunda Bölgesel Amatör Lig'de 18 kişilik müsabaka isim listesine 1997 ve daha küçük doğumlu en az beş (5) futbolcu yazılmak zorundadır. 18 kişilik müsabaka isim listesine 1990 ve daha büyük doğumlu en fazla beş (5) futbolcu yazılabilir.

18 kişilik müsabaka isim listesine 1997 ve daha küçük doğumlu en az beş (5) futbolcu yazılmazsa veya 1990 ve daha büyük doğumlu beş (5) ‘den fazla futbolcu yazılırsa takım hakkında hükmen mağlubiyet kararı verilir.

2019 – 2020 sezonundan itibaren Bölgesel Amatör Lig’de ve büyükler kategorisinde ilin en üst yerel liginde yabancı uyruklu futbolcular oynayamazlar
Bu haber 06.09.2019 09:25:01 tarihinde eklenmiştir.İlgili Etiketler

düzce
düzcedamla

Okuyucu Yorumları

Haber Gezintisi

 • Düzcespor 1 puanla döndü

 • Farklı bir etkinliğe imza attılar

 • 6 ayda 3 bin 701 bebek doğdu

 • Masabaşı tatbikat

 • Hastaneyi ve acil servisi inceledi

 • İstek ve önerileri dinledi

 • Yangına karşı eğitildiler

 • Tatil boyunca çalıştı

 • Afet çantası hazırladılar

 • Küçük çocuklar çöp topladı

 • Düzpaş 11. Şubesini açtı

 • 4 bin 540 ton iç fındık ihraç edildi

 • Düzce’de bilgi güvenliği eğitimi

 • Bıyıklı’dan Düzce’ye ziyaret

 • 9 mahallede su kesilecek

 • Boğaziçi’nde doğal gaz müjdesi

 • CHP bölge toplantısını Bolu’da yaptı

 • ZİYA KİBAR- AKÇAKOCA

Benzer Haberler