Spor

Düzcespor’da gidişat çok kötü

Düzcespor’da belirsizlik devam ediyor.Düzcespor yönetiminden ses seda yok.

Düzcespor’da gidişat çok kötüHaber&Yorum. İhsan Çetin

BELİRSİZLİK

Düzcespor’da belirsizlik devam ediyor.Düzcespor yönetiminden ses seda  yok. İhsan Çetin olarak bugün Düzcespor ile ilgili Düzce’deki dedikoduları gündemime aldım. Umarım Düzcespor  yönetimi son gelişmelerle ilgili basın toplantısı yapar ve bizim sorularımıza net cevap verir

TEK SOMUT ADIM YOK

  Kulüp başkanı ve 4 yöneticinin istifa ettiği , diğer yöneticilerin yönetimde kalmak için ısrar ettiği Düzcespor hızla amatör kümeye koşuyor. 5 Nisan 2019 tarihinde yapılan kongreden bu güne kadar hiçbir olumlu adımın atılmadığı ve aksine kötü gidişin devam ettiği Düzcespor’da somut adılmış tek bir adım yok, ortada sadece hayali projeler ve boş vaatler var.

BAŞKANI OLMAYAN YÖNETİM

5 Nisan 2019 tarihinde yapılan kongrede iş başına gelen Düzcespor kulüp başkanı 18 Haziran 2019 Salı günü yaptığı basın toplantısı ile istifa etmişti. Başkan Orhan Aydın ile birlikte basın toplantısında hazır bulunan Erdal Sağlam, Bayram Ali Kubilay, Zafer Seymen, Faik Şahin, Enes Görür ve Ayhan Aydın ‘da görevlerinden istifa ettiklerini açıklamış, başkanla geldik, başkanla gidiyoruz demişlerdi. Bu açıklananın ardından 1  gün sonra istifa ettiğini açıklayan yöneticilerden sadece  Erdal Şahin, Ayhan Aydın ve Faik Şahin’in resmi istifasını sunduğu, diğer isimlerin istifasını resmiyete dökmediği anlaşılmıştı. Düzcespor’da 14 gündür kulüp başkanı yok, kağıt üzerindeki yönetim cebinden beş kuruş vermeden ve somut tek adım atmadan görevine devam ediyor.

BAŞKAN ARAYIŞTA

Düzce Belediye başkanı Dr. Faruk Özlü’nün Düzcespor konusunda kayıtsız kalmadığı artık görüldü. Başkan Düzcespor’u yönetmesi  için farlı isimlerle temasa geçti ancak bu isimlerin hiç biri başkanlığı kabul etmedi. Faruk Özlü Düzcespor’u sahipsız bırakmamak için elinden geleni yapıyor.

HERGÜN YENİ TEKNİK ADAM

Kağıt üzerindeki Düzcespor yönetimi cebinden beş kuruş olmadan  yeni sezon için farklı teknik adamlarla gerek telefonla ve gerekse bire, bir görüşüyor. Düzcespor’da yönetici Bayram Ali Kubilay’ın Özgür Oral ısrarının sürdüğü artık herkesçe konuşuluyor. Hergün farklı bir proje ile gündeme geldiği konuşulan Bayram Ali Kubilay’ın daha önce Düzcespor’u çalıştıran Özgür Oral ısrarının nedeni bilinmiyor. Düzce’li teknik adama karşı değilim ancak Özgür Oral dışında Düzce’li farklı teknik adamlar var. Yine yönetimde bazı isimler Nurettin Koç için bastırıyor. Nurettin Koç benim yöneticilik dönemimde takımın kaptanıydı, iyi bir futbolcuydu ancak teknik adamlık konusunda bu güne kadar önemli bir başarısını duymadık ve tek başına takım çalıştırdığını görmedik. Diğer isimlerle ilgili ayrıntılı bilgim yok. Bence uygun olan yeni başkanın ve yeni yönetimin çalışacağı teknik adamı kendisinin belirlemesi. Bu yönetim bugün varsa yarın yok. Boşu boşuna millete oyalamasın

SON SOZ

İhsan Çetin olarak Düzcespor’un sahipsizliğini dile getiriyorum. Kimse ile şahsi bir problemim yok. Düzcesponr’un hızla amatöre gitmesini elbette seyirci kalamam. Bu takım profesyonel liglere nasıl zorluklarla çıktı herkes biliyor. Hayali projelerle birilerini kandırmak, ve oyalamak Düzcespor’a zarar veriyor. Artık gerçekçi olma zamanı. Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü bu takımın yanında ve kendisine güveniyor, inanıyoruz. Yönetim içindeki bazı isimlerin hayal peşinde olduğunu artık başkan anlamalı. Daire satmakla, üye bulmakla, şirketleşmekle Düzcespor zaman kaybetmesin. Bence yönetim istifa etsin . Yönetim var diye Vali’de devreye girmiyor. Artık Düzcespor yöneticileri gereğini yapmalı. Düzcespor kimsenin oyuncağı değil. Başkan Faruk Özlü artık gerçeklere görmeli.
Bu haber 02.07.2019 09:20:59 tarihinde eklenmiştir.İlgili Etiketler

düzce
düzcedamla

Okuyucu Yorumları

Haber Gezintisi

 • “Kalıcı konutlar bölgesi değişecek, dönüşecek”

 • İsmail Çolak davasında karar verildi

 • Tüm çalışmalar kazaları aza indirmek için

 • İşçilerden anlamlı ziyaret

 • Gökmen, 'Girişim milletin direnmesiyle engellendi'

 • Kadın çiftçiler bilgilendirildi

 • Halterde Türkiye ikincisi oldu

 • Düzce'de Kültür farkı

 • Özlü'nün Başdanışmanı İçişlerinden

 • Düzce'ye 65 milyon liralık yatırım

 • Bayramcı’ya yağmur engeli

 • Kaynaşlı Belediyespor’da Nihat Aydın dönemi

 • Fikstür çekimi bugün

 • Düzcespor kaptanı dünya evine girdi

 • Toki Kaynaşlı’da kazmayı vurdu

 • Düzce’li artık a liginde

 • 2018 YILINDA DÜZCE’DE SPOR(KÜRSÜYE ÇIKANLAR-BAŞARILAR )- 148

 • 2019-Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçları açıklandı

Benzer Haberler