Spor

Bugün Düzce’de futbol şöleni

12-15 Haziran 2019 tarihleri arasında Düzce U16 Türkiye futbol şampiyonasına ev sahipliği yapacak. 6takım Düzce Şıralık stadında oynanacak olan grup maçlarında bir üst tura çıkma mücadelesi verecek.

Bugün Düzce’de futbol şöleniBugün Düzce’de futbol şöleni başlıyor. 12-15 Haziran 2019 tarihleri arasında Düzce U16 Türkiye futbol şampiyonasına   ev sahipliği yapacak. 6takım Düzce Şıralık stadında oynanacak olan grup maçlarında bir üst tura çıkma mücadelesi verecek.

MİSAFİRLERİMİZ

Düzce bölgesi hakemlerinin görev alacağı U16 Türkiye şampiyonasında İstanbul

Temsilcileri Başakşehirspor ve kazım  Karabekir,Bursa temsilcileri Atıcılar Gençlik ve TSE Arabayatağı spor, Kocaeli harp iş  Tekirdağ  Kapaklı Site takımları bir üst tur mücadelesi verecek

AÇIKLAMA

2018- 2019 sezonu U16 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe müsabakaları 68 ilden 118 takımın katılımı ile başlıyor.

Müsabakalar 6’şar takımlı 15 grupta 12 - 15 Haziran 2019 tarihlerinde 4’er takımlı 7 grupta ise 13 – 15 Haziran 2019 tarihlerinde olmak üzere toplam 22 grup merkezinde oynanacak.

İstanbul, Tekirdağ, Düzce, Kocaeli, Uşak, Kütahya, Bolu, Burdur, İzmir, Denizli, Konya, Kırşehir, Bartın, Çorum, Gümüşhane, Giresun, Aksaray, Bingöl, Erzurum, Mersin, Kilis ve Şanlıurfa grup merkezlerinde oynanacak 1.kademe müsabakaları sonunda grup birincisi olacak 22 takımın katılımıyla 4 grup merkezinde 2.kademe müsabakaları oynanacak.

2.kademe müsabakaları sonunda gruplarında birinci olan 4 takım, final müsabakalarına katılmaya hak kazanacak.

STATÜDEN NOTLAR

- Birinci Kademe müsabakalarına katılan her takımımıza Federasyonumuzca 1.750 TL tutarında katkı payı verilecektir. Katkı payları, takımlar müsabakalardan sonra Ek: 1’de örneği görülen dilekçelerini Futbol Federasyonuna gönderdikten sonra kulüp adına açılmış olan banka hesaplarına gönderilecektir. Kulüpler katkı payı ücretlerini en geç 04 Ekim 2019 tarihine kadar talep edebileceklerdir. Bu tarihe kadar katkı payı dilekçelerini gönderip paralarını talep etmeyen kulüplere bu tarihten sonra ödeme yapılmayacaktır.

Müsabakalara gelmeyen, müsabakaları tamamlanmadan grup merkezinden ayrılan, müsabakadan çekilen, müsabakalarda olay çıkartan ve sahte sporcu oynattığı tespit edilen takımlara katkı payı ödenmeyecektir

- U16 Türkiye Şampiyonası müsabakalarında 2003, 2004 ve 2005 doğumlu futbolcular oynayabilirler. 2006 ve daha küçük doğumlular oynayamazlar.

- Müsabakaların süresi 2 x 40 = 80 dakikadır. U16 kategorisinde yedek oyuncu sayısı 7, oyuncu değişikliği sayısı 5’dir

Türkiye Şampiyonası müsabakalarında görevlendirilecek Hakemlere ve Gözlemcilere ödenecek ücretler Türkiye Futbol Federasyonunca AFYS sistemi üzerinden ödenecektir.

Müsabakalarda görevlendirilecek temsilci ve personel ücretleri Türkiye Futbol Federasyonunca ücret bordrolarını düzenleyip gönderen ilgili kuruluşun banka hesabına gönderilir.  Aynı sahada üst üste oynanan iki müsabakaya bir seans ücreti ödenir. Sağlık Görevlisi ve Saha Komiserleri bu hükmün dışında olup onlara her maça bir seans ücreti ödenir. Federasyon temsilcilerinin görev ücretleri günlük iki seans ücretidir. Görevli personel sayısı Federasyon Temsilcileri dahil 10’u geçemez. 

Müsabakalara katılan takımlar yapacakları itirazlar için Futbol Müsabaka Talimatı hükümleri gereğince 200 TL. depozitoyu süresinde Türkiye Futbol Federasyonu’nun Türkiye Garanti Bankası A.Ş 1.Levent Ticari Şube Müdürlüğü 186-6297253 no.lu hesabına (İBAN NO: TR62 00062000 1860 0006 2972 53) yatırmak zorundadırlar. İtiraz ile ilgili belgeler ile depozito makbuzunun ibraz edilmemesi halinde itirazlar işleme konulmaz.

-  Müsabaka anında, devre arası ve müsabakanın bitiminde takımların birinin, rakip takımının bir veya birden çok futbolcusunun, başkasına ait lisansla oynadığına, lisansta tahrifat yapıldığına v.b. konularda yazılı bir itiraz yaptığında yatırmaları gereken depozito miktarı olan 200 TL.’yi her futbolcu için ayrı ayrı yatırmaları gerekir. Örneğin; 3 futbolcu için itiraz yapan takım 200 TL x 3 = 600 TL. depozito yatıracaktır.
Bu haber 12.06.2019 09:32:39 tarihinde eklenmiştir.İlgili Etiketler

düzce
düzcedamla

Okuyucu Yorumları

Haber Gezintisi

 • Düzce Üniversitesi ilk 50 içinde

 • İlçe otobüsleri terminale taşınıyor

 • Hasar tespit çalışmaları başladı

 • Motosikletleri parçalayarak satan 5 şüpheli adliyeye sevk edildi

 • Camilere büyük özen gösteriliyor

 • Düzce Üniversitesi Anaokulunun ön kayıtları başladı

 • Çocuklar oyun parkına çok sevindi

 • Düzce’de yenilenme devam ediyor

 • Vali Dağlı sel bölgesinde incelemelerde bulundu

 • Düzce polisinden drone destekli uygulama

 • Çilimli Akbulut ile devam

 • Bir spor kanalı daha kapandı

 • Düzce amatörde dosyasız hafta

 • Düzce Belediye gurubunda Ormanspor…

 • Evlerinde mahsur kaldılar

 • ByLock'tan gözaltına alındılar

 • Canına kıymak istedi

 • Sezona Düzce’de hazırlanacak

Benzer Haberler