Spor

Akçakoca Kastamonu’yu konuk ediyor

İlimizi veteranlar futbol liginde temsil eden Akçakoca Veteranlar bu hafta Kastamonu Masterler ve veteranlar takımını konuk ediyor.

Akçakoca Kastamonu’yu konuk ediyorİlimizi veteranlar futbol liginde temsil eden Akçakoca Veteranlar   bu hafta Kastamonu Masterler ve veteranlar takımını konuk ediyor. Ligin 14. Haftasını bay olarak geçiren temsilcimizde hedef galibiyet

CUMARTESİ

Akçakoca veteranlar-Kastamonu Masterler ve Veteranlar karşılaşması 09 Mart 2019 Cumartesi günü Akçakoca şehir stadında oynanacak. Karşılaşmanın başlama saati 15.00 olarak açıklandı.

RAKİBİMİZİN DURUMU

Akçakoca vetaranların rakibi Kastamonu Master ve veteranlar futbol takımı  Batı Karadeniz grubunda 25 puanla 2. Sırada. Akçakoca veteranlar takımının 17 puanı var ve 5. Sırada yer alıyor.

  İŞTE RAKİPLERİMİZ  

 Akçakoca veteranlar takımı 2018-2019 sezonunda Batı Karadeniz grubunda Öksüz Yap Devrek Veteranlar, Bartın Şehit Uğur Akyer veteranlar, Kastamonu Masterler ve Veteranlar, Çaycuma Veteranlar, Çankırı Belediyespor Veteranlar, Karabük Yaşa ve Yaşat veteranlar, ve Karadeniz Ereğli veteranlar takımı ile puan mücadelesi yapıyor.  

MAÇLAR

Karabük Yaşa ve Yaşat-Akçakocaspor veteranlar:1-1

Akçakoca Veteranlar-Çankırı Belediye Veteranlar:1-0

KDZ Ereğli Veteranlar-Akçakoca Veteranlar:1-0

Akçakoca Veteranlar-Karabük Veteranlar:1-2

Kastamonu Veteranlar-Akcakoca Veteranlar: 2-2

Akçakoca veteranlar-Çaycuma Veteranlar: 1-1

Öksüz Yapı Devrek Veteranlar-Akçakoca Veteranlar.0-0

Akçakoca Veteranlar-Bartın Şehit Uğur Akyer: 2-2

Akçakoca veteranlar-Karabük Veteranlar : 3-0

Çankırı Veteranlar-Akçakoca Veteranlar: 2-3

Akçakoca Veteranlar-Karadeniz Ereğli  veteranlar: 1-0

Karabük Masterler-Akçakoca Veteranlar:3-0 (Hükmen)

OYUNCU KADROSU

Erdoğan Özcan,Ali Kemal Bahadır, Gökhan Necati solak, Orçun Türkgülü, Çetin Şahin, Hasan Gültepe, Varol Keleş, Hüseyin Doğan Özdemir, Hakan Şener, Selahattin Bal, Özgür Bilgin, Levent Sağlam, Lokman Şimşek, Ümit Koç, Kenan Sarıahmet, Serkan Tetik, Ergin Gündoğan,Sevki Uzuner, Volkan Topaloğlu,Sabri Çakır,Okan Türkgülü, Nevzat Göktaşoğlu,Selim Başar.

SELAHATTİN BAL ÇALIŞTIRIYOR

  Temsilcimizi yeni sezonda Selahattin Bal çalıştırıyor. Takımın kurucusu ve eski antrenörü Erkin Gündoğan yine takımın yanında ve takım kaptanı Bu sezon kadroda yeni isimler var.  

LİG STATÜSÜ 2018-2019 SEZONU TÜRKİYE VETERANLAR FUTBOL LİGİ  

Her takım lisans dönemi içerisinde dilediği kadar futbolcuya lisans çıkartabilir. i) Ligin ilk yarısının bitiminde belirtilen tarih aralığında takımlar 5 filiz lisans çıkartabilir. Ancak en fazla 2 transfer işlemi gerçekleştirebilir. j) Devre arası çıkartılacak olan filiz lisans ve transferler ücret karşılığında yapılacak olup; filiz lisans ve transfer ücreti, Lig Yönetimi tarafından belirlenir.) Türkiye Finalleri öncesinde transfer dönemi, TVFL Yönetimi tarafından belirlenen sayıda ve sınırda olacaktır  

 MADDE – MÜSABAKA KADROLARI

 a) Takımların müsabakalarından önce düzenleyecekleri esame listesi en fazla 22 kişi olabilir, Oyuncu değişikliği 6 kişi ile sınırlıdır ve çıkan oyuncu tekrar oyuna giremez. b) Bir takım 9 (dokuz) futbolcudan az müsabakaya başlayamaz. Müsabakaya 9 kişiden eksik gelerek müsabakanın oynanmamasına sebep olan takım hükmen yenik sayılır, hakem ve saha komiseri ücretleri bu takımdan tahsil edilir. c) Müsabaka isim listesinde 11 (onbir) futbolcu yazılmasına rağmen en az 9 (dokuz) futbolcu ile müsabakaya başlanması halinde müsabaka isim listesinde ismi yazılı futbolculardan eksik olanlar sonradan gelerek müsabakaya dahil olabilirler.  

MADDE– LİSANS İŞLEMLERİ ve FUTBOLCULARIN UYGUNLUĞU   a) TVFL’de 2018 – 2019 sezonunda (1979 ve önce doğumlu) 40 yaş ve üzeri futbolcular oynayabilir. 1980- 1981 doğumlu futbolcular kontenjana dahil olup sınırsız sayıda kontenjan lisansı çıkartabilirler ancak Müsabaka İsim Listesi’ne en fazla 4 kontenjan futbolcu yazabilir, aynı anda sadece 2 kontenjan futbolcusu oynayabilir. b) Esame listesine yazılan 2 kontenjan futbolcusunun ikisi de aynı anda sahada olabilir. c) 40 yaş ve üstü futbolcular, amatör ligde oynuyor olsalar da TVFL’de oynayabilirler. d) TVFL’de 2018 – 2019 sezonunda 1980 ve 1981 doğumlu futbolcular yaşı küçük futbolcu (kontenjan) statüsündedir. e) Kaleciler kontenjan statüsünde değildir. Kaleci faal (profesyonel) olmamak şartı ile 30 yaş ve üstü ve sadece kaleci olarak oynayabilecektir. f) Takımlarda kadrolarında yabancı uyruklu 2 oyuncu bulundurulabilir ve kadroya yazabilir. g) Kulüp başkanları, yöneticiler ve teknik kadroda görevli olanlar, TVFL lisanslı olmaları şartıyla kadroda yer alabilirler.  

 MADDE – MÜSABAKA SÜRELERİ Türkiye Veteranlar Futbol Ligi’nde müsabakalar 35’er dakikalık iki devre halinde oynanır. (2 x 35 dk
Bu haber 09.03.2019 11:29:30 tarihinde eklenmiştir.İlgili Etiketler

düzce
düzcedamla

Okuyucu Yorumları

Haber Gezintisi

 • Düzcespyor'lu 3 maç ceza aldı

 • Düzceli haltercilerden Türkiye rekoru

 • Düzce Üniversitesinde kalbi durdurmadan ameliyat

 • Yılmaz’dan “çaktılar” açıklaması

 • Bıyık'ın stadyum projesi için gerek yapılacak

 • Düzceli kadınlar işsizliğe mahkum olmayacak

 • ZAHİT CEYLAN- KÖPRÜBAŞI ÖMER EFENDİ KÖYÜ

 • HACI AYŞE MUTA- AKINLAR MAH.

 • HACI YETER DİL- DÜZCE

 • “Bağımlılık kronik bir beyin hastalığı”

 • Düzceli minikler beslenme konusunda bilgilendirdi

 • “Kişi başına düşen su miktarının daha da azalacak”

 • Düzceli yüzücüler il müdürünü ziyaret etti

 • Tevazu yerini küfre bıraktı

 • Düzcespor rakibinden açıklama var

 • Düzce amatörde 14 ve 16

 • Celal Berber’den teşekkür

 • Düzce Belediyespor’lu yine karmada

Benzer Haberler