Spor

Akçakoca Devrek karşısında

İlimizi veteranlar futbol liginde temsil eden Akçakoca Veteranlar Öksüz Yapı Devrek veteranları takımını konuk edecek. Temsilcimiz ligin ilk yarısında rakibi ile 0-0 berabere kalmıştı.

Akçakoca Devrek karşısındaİlimizi veteranlar futbol liginde temsil eden Akçakoca Veteranlar  Öksüz Yapı  Devrek veteranları  takımını konuk edecek.  Temsilcimiz ligin ilk yarısında rakibi ile 0-0 berabere kalmıştı.

CUMARTESİ

Akçakoca veteranlar-Öksüz Yapı Devrek veteranlar karşılaşması 23 Mart 2019 Cumartesi günü Akçakoca şehir stadında oynanacak.Karşılaşma saat 14.00’te başlayacak.

RAKİBİMİZİN DURUMU

Öksüz Yapı Devrek Veteranlar grupta 12 puanla 7. Sırada . Akçakoca veteranlar takımının 18 puanı var ve 5. Sırada yer alıyor.

  İŞTE RAKİPLERİMİZ  

 Akçakoca veteranlar takımı 2018-2019 sezonunda Batı Karadeniz grubunda Öksüz Yap Devrek Veteranlar, Bartın Şehit Uğur Akyer veteranlar, Kastamonu Masterler ve Veteranlar, Çaycuma Veteranlar, Çankırı Belediyespor Veteranlar, Karabük Yaşa ve Yaşat veteranlar, ve Karadeniz Ereğli veteranlar takımı ile puan mücadelesi yapıyor.  

MAÇLAR

Karabük Yaşa ve Yaşat-Akçakocaspor veteranlar:1-1

Akçakoca Veteranlar-Çankırı Belediye Veteranlar:1-0

KDZ Ereğli Veteranlar-Akçakoca Veteranlar:1-0

Akçakoca Veteranlar-Karabük Veteranlar:1-2

Kastamonu Veteranlar-Akcakoca Veteranlar: 2-2

Akçakoca veteranlar-Çaycuma Veteranlar: 1-1

Öksüz Yapı Devrek Veteranlar-Akçakoca Veteranlar.0-0

Akçakoca Veteranlar-Bartın Şehit Uğur Akyer: 2-2

Akçakoca veteranlar-Karabük Veteranlar : 3-0

Çankırı Veteranlar-Akçakoca Veteranlar: 2-3

Akçakoca Veteranlar-Karadeniz Ereğli  veteranlar: 1-0

Karabük Masterler-Akçakoca Veteranlar:3-0 (Hükmen)

Akçakoca Veteranlar-Kastamonu Veteranlar:0-2

Çaycuma Veteranlar-Akçakoca Veteranlar: 1-1

OYUNCU KADROSU

Erdoğan Özcan,Ali Kemal Bahadır, Gökhan Necati solak, Orçun Türkgülü, Çetin Şahin, Hasan Gültepe, Varol Keleş, Hüseyin Doğan Özdemir, Hakan Şener, Selahattin Bal, Özgür Bilgin, Levent Sağlam, Lokman Şimşek, Ümit Koç, Kenan Sarıahmet, Serkan Tetik, Ergin Gündoğan,Sevki Uzuner, Volkan Topaloğlu,Sabri Çakır,Okan Türkgülü, Nevzat Göktaşoğlu,Selim Başar.

SELAHATTİN BAL ÇALIŞTIRIYOR

  Temsilcimizi yeni sezonda Selahattin Bal çalıştırıyor. Takımın kurucusu ve eski antrenörü Erkin Gündoğan yine takımın yanında ve takım kaptanı Bu sezon kadroda yeni isimler var.  

LİG STATÜSÜ 2018-2019 SEZONU TÜRKİYE VETERANLAR FUTBOL LİGİ  

Her takım lisans dönemi içerisinde dilediği kadar futbolcuya lisans çıkartabilir. i) Ligin ilk yarısının bitiminde belirtilen tarih aralığında takımlar 5 filiz lisans çıkartabilir. Ancak en fazla 2 transfer işlemi gerçekleştirebilir. j) Devre arası çıkartılacak olan filiz lisans ve transferler ücret karşılığında yapılacak olup; filiz lisans ve transfer ücreti, Lig Yönetimi tarafından belirlenir.) Türkiye Finalleri öncesinde transfer dönemi, TVFL Yönetimi tarafından belirlenen sayıda ve sınırda olacaktır  

 MADDE – MÜSABAKA KADROLARI

 a) Takımların müsabakalarından önce düzenleyecekleri esame listesi en fazla 22 kişi olabilir, Oyuncu değişikliği 6 kişi ile sınırlıdır ve çıkan oyuncu tekrar oyuna giremez. b) Bir takım 9 (dokuz) futbolcudan az müsabakaya başlayamaz. Müsabakaya 9 kişiden eksik gelerek müsabakanın oynanmamasına sebep olan takım hükmen yenik sayılır, hakem ve saha komiseri ücretleri bu takımdan tahsil edilir. c) Müsabaka isim listesinde 11 (onbir) futbolcu yazılmasına rağmen en az 9 (dokuz) futbolcu ile müsabakaya başlanması halinde müsabaka isim listesinde ismi yazılı futbolculardan eksik olanlar sonradan gelerek müsabakaya dahil olabilirler.  

MADDE– LİSANS İŞLEMLERİ ve FUTBOLCULARIN UYGUNLUĞU   a) TVFL’de 2018 – 2019 sezonunda (1979 ve önce doğumlu) 40 yaş ve üzeri futbolcular oynayabilir. 1980- 1981 doğumlu futbolcular kontenjana dahil olup sınırsız sayıda kontenjan lisansı çıkartabilirler ancak Müsabaka İsim Listesi’ne en fazla 4 kontenjan futbolcu yazabilir, aynı anda sadece 2 kontenjan futbolcusu oynayabilir. b) Esame listesine yazılan 2 kontenjan futbolcusunun ikisi de aynı anda sahada olabilir. c) 40 yaş ve üstü futbolcular, amatör ligde oynuyor olsalar da TVFL’de oynayabilirler. d) TVFL’de 2018 – 2019 sezonunda 1980 ve 1981 doğumlu futbolcular yaşı küçük futbolcu (kontenjan) statüsündedir. e) Kaleciler kontenjan statüsünde değildir. Kaleci faal (profesyonel) olmamak şartı ile 30 yaş ve üstü ve sadece kaleci olarak oynayabilecektir. f) Takımlarda kadrolarında yabancı uyruklu 2 oyuncu bulundurulabilir ve kadroya yazabilir. g) Kulüp başkanları, yöneticiler ve teknik kadroda görevli olanlar, TVFL lisanslı olmaları şartıyla kadroda yer alabilirler.  

 MADDE – MÜSABAKA SÜRELERİ Türkiye Veteranlar Futbol Ligi’nde müsabakalar 35’er dakikalık iki devre halinde oynanır. (2 x 35 dk)
Bu haber 23.03.2019 08:47:38 tarihinde eklenmiştir.İlgili Etiketler

düzce
düzcedamla

Okuyucu Yorumları

Haber Gezintisi

 • Muhammetcan için karar bugün

 • YILINDA DÜZCE’DE SPOR(ALMANAK )-59

 • TEM’de aşırı sis zincirleme kazaya neden oldu

 • Düzce’de kadınlarda evlenme yaşı 24,4

 • “Kültür Merkezi tiyatrocuların emrinde olacak”

 • Muhtar adayı Kapankaya kapı kapı geziyor

 • Tiyatrolar gününde ilkokulda anlamlı etkinlik

 • İşte Düzcespor teknik kadrosu

 • ''Özlü’yü aday göstermemizin bir nedeni var'

 • ''Pazar günü sandığa gitmeye davet ediyorum''

 • Kültür Merkezi tiyatrocuların emrinde olacak

 • Ömer Küçük:Tiyatro ücretsiz olacak

 • Suya Erişimde Kimse Geri Kalmamalı

 • “CV’ye Sığmak mı? Yıldız Çalışan Olmak mı?”

 • Sosyal sorumluluk çalışmaları önemli

 • Nüfusta staj imkanı konuşuldu

 • Çilimli Lisesinde öğrencilerle buluştular

 • ''Klinik Beslenme'' başlıklı panel gerçekleştirildi

Benzer Haberler