Netice güzel Oyun Kötü
Pazar günü gecenin köründe yine yollardayız. Bilecik. Kütahya yolunu takiben Manisaya yol alıyoruz. Gediz ilçesindeyiz. Çorba içmek için bir istasyona giriyoruz. En arkada benim. Önden giren arkadaşlar ayaktalar. Hem de esas duruştalar. 

Şaşırıyorum.

Hemen kendimi toparlıyorum. Meğer saat 9:05 miş. Atatürk’e saygı duruşundayız.

70 yaşımıza merdiven dayadık. Böyle bir anma törenine hayatımda ilk defa rastlıyorum. Tesadüf ama. Cuma günü de ayrı bir güzelliğe şahit olmuştum.

50 yılı aşkın zamandır 

kongrelerini izlediğim Düzce sporun Divan Başkanı olarak kürsüye çıktığımda ki güzellik. Karşımda beş yüze yakın insan. Ben 70’e merdiven dayıyan İhsan Çetin’in gözleri dolu dolu. Ne mutlu bana. O güzel insanları oraya getiren Düzcespor’a binlerce teşekkürler.Alkışlar oraya gelen insanlara. Gökhan kardeşime. Yönetime. Siyasilere. 

Ve Manisadayız. Nefis bir hava. Düzcespor saha da. Yeni yönetim orada. Her şey güzel. Maç başlıyor. 45 dakika sona erdiğinde yazılacak çizilecek bir şey yok. Futbol diye de bir şey zaten yok. İkinci yarı başlıyor. Önümüzden bir orta yapıyor Kaptan Enver. Haftalardır eleştirdiğimiz on numaralı futbolcumuz Aybars dokunuyor topa. Gol. İşte futbol böyle. Kötü de olsan. Bunu atarsan puan 

alırsın. 

Atamazsan maç böyle biter derken. Bir gol daha atıyoruz. Düzcespor:2 Manisaspor:0 ve maç sona eriyor.Herkes sevinçli. Yeni yönetimde bizlerde. 

Futbolcu kardeşlerime önemli not. Beyler siz siz olunuz. Üzerinizde taşıdığınız formanın kıymetini iyi biliniz. Sezon başından bu yana ne hikmetse bir türlü istenen Düzce’ye gelemediniz. 

Bakın Cuma günü yapılan 

kongrede yönetime seçilen abileriniz bir şeyler yapmak istiyor. Bu insanlara önce sizler. Sonra bizler. Sonra da Düzce halkı yardımcı olacak. Ama en büyük görev sizlerin. Haydi beyler biraz silkelenin. 

Herkesin yüzü gülsün.


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları