Düzcespor doğru yolda
Malum geçen sezon 2. Lig kapısında dönen Düzcespor yeni sezon hazırlıklarına önceki hafta Kızılcahamam’da başlamıştı. İlk hazırlık maçını Ankara Adliyespor ile 2-2 berabere tamamlayan Düzcespor, ikinci hazırlık maçında Urfaspor’u 1-0 yenmiş, Şile Yıldızspor ve son maçında Tepecikspor ile 0 – 0 berabere kalmıştı. Bu 4 maçı da izleyen biri olarak Düzcespor’un doğru yolda olduğunu gördüm. Yeni alınan adamların çoğu iyi adamlar. Zaman içerisinde bu takım iyi çalıştırılır, iyi idare edilir, zamanında futbolcuların paraları verilirse ligin üst sıralarında yer alır. Hele hele para konularında verilen sözler yerine getirilmezse işimiz çok zora girer. 

Ben yeni sezonda bizim Kırmızı Lacivert formamızı ıslatacak olan gençlere bol şanslar diliyorum. Yeni teknik heyete, yeni yönetime başarılar. Her şey gönlünüzce olsun.

Gelelim Düzce Belediye Başkanına. Dursun Ay 27 Kasım 2017 tarihinde Mehmet Keleş’in görevden alınmasının hemen akabinde Düzce Belediye Başkanlığına getirilen isim. 9 aydır bu görevi ama öyle ama böyle götüren biri. Bu zaman öncesinde ben şahsen kendisini tanımıyordum. Ancak bu 9 ay içerisinde icraatlarına baktığımda, hele hele Düzcespor açısından baktığımda çok önde olduğunu görüyorum. Geçen sezon Düzcespor yönetiminin görevi bırakmasının ardından kolları sıvayıp, takımın Balıkesir final maçına kadar götürülmesinde en büyük pay bu adamındır. Maç dönüşünde şu andaki yönetimi oluşturan adam da bu adamıdır. O kongreye Bakan Faruk Özlü’yü de getiren bu adamdır. Yazdıklarımın hepsi 9 ay içerisinde herkesin gözü önünde cereyan etmiştir. 

Ben sizlerin henüz görmediği bir şeyden bahsetmek istiyorum. Bir hafta önce Şıralık’ta yapımı sona gelinen tesisten bahsetmek istiyorum. Düzce’de, ben spordan anlıyorum diyenlere, Düzcespor sevdalısıyız diye geçinenlere sesleniyorum. Şu mübarek bayram günlerinde işinizin gücünüzün olmadığı saatlerde Şıralık’taki tesisleri bir gezin görün. Hele hele oraya yakın zamanda bir Türk Bayrağı ve Düzcespor Bayrağı dikildiğini şimdiden hayal ediyorum. Birde Hükümet Konağı ile Ziraat Bankası önündeki Düzcespor Store mağazası önceki gün açıldı. Bu hizmetlerde emeği olan adam Dursun Ay Başkana binlerce teşekkürler. 

Düzce güzel Düzce sporla daha güzel.


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları