Spor

Düzce Kadın futbol?

Düzce’nin tek bayan futbol takımı Düzce bayan futbol takımı sponsor bekliyor. 2017-2018 sezonunda ilimizi bayanlar 3. Futbol liginde temsil eden Düzce bayan futbol takımının yeni sezonda mücadele etmesi için mutlaka maddi destek gerekiyor.

Düzce Kadın futbol?MÜRACAT YAPACAK

Düzce bayan futbol takımı kurucusu ve antrenörü Ahmet Kara 2018-2019 futbol sezonunda ligde mücadele etmek için gerekli müracaatı yapacaklarını söyledi. Müracaatın ardından lige katılım için 3 bin lira gerekli olduğunu söyleyen Ahmet Kara “Düzce’nin tek bayan futbol takımıyız. Geçtiğimiz sezon hem üçüncü ligde, hem yıldızlar liginde ve hem de gençler liginde ilimizi temsil ettik. Yeni sezon için federasyon tarafından başvurular alınmaya başladı. Takımımızın ligde mücadele etmesi için sponsor desteği bekliyoruz. Bir sezonlar gider yaklaşık 15 ile 20 bin lira arasında. Takıma sponsor olan firmaya isim hakkını vereceğiz. Sponsor firma bu harcamayı gider olarak düşebilecek. Düzceli iş adamlarımızdan, şirketlerden , kurum ve kuruluşlardan ilgi bekliyoruz. Sponsor bulunamazsa ligde mücadele etmemiz çok  zor. Düzce’nin bu takıma sahip çıkacağına gönülden inanıyoruz. Geçtiğimiz sezon takıma sponsor olan iş adamı Kadir Pandul’a teşekkür ediyorum” dedi. 

TEKNİK KADRO

Düzce bayan futbol takımının sportif direktörü yaşar Kaviloğlu oldu. Teknik sorumluluğa beden eğitimi öğretmeni milli futbolcu Beyza Bilek  getirildi. 2018-2019 futbol sezonunda Düzce Kadın Futbol kulübü Yardımcı Antrenörlüğünü  Düzce Ünv. Spor Bilimleri Fak. Ant. bölümünden Ulvi Musayev yapacak. Ahmet Kara yine takımın sorumlusu 

2017-2018 SEZONUNDA DÜZCE BAYAN FUTBOL

Bayan kramponlar  sezonu tamamladı. İlimizi bayanlar 3. Futbol liginde temsil eden Düzce bayan futbol takımı 2017-2018 futbol sezonunun 4  puanla 4.sırada bitirdi. 

TEK GALİBİYET

Temsilcimiz 2017-2018 sezonunda kadınlar 3. Futbol ligi 4. Grupta yaptığı maçlarda sadece  sezonun ilk maçında Kastamonu gücüspor’u 10-0 yendi. Düzce bayan futbol takımı Sinopspor ile 2-2 berabere kalırken Karabük Gençlik, Ereğli Genç yıldız ve Kastamonu gücü takımlarına yenildi.

2016-2017 SEZONUNDA DÜZCE BAYAN

Temsilcimiz 2016-2017 futbol sezonunda  bayanlar 3. Futbol liginde Düzce 81 İremspor adıyla mücadele etmişti. Temsilimiz sezonunda 22 maçta 3 galibiyetle sezonu 9 puanla  11. Sırada tamamlamıştı. 

AHMET KARA ÇALIŞTIRIYOR

Düzce 81 İremspor olan adını Düzce bayan futbol olarak değiştiren temsilcimizi önceki sezonlarda olduğu gibi kulübün kurucusu Ahmet Kara çalıştırdı Takımın sponsoru Pandul İnşaat sahibi Abdülkadir Pandul

TAKIM KADROSU

Düzce bayan futbol takımında şu futbolcular forma giyiyor. Melisa Başkan, Kübra Güney, Tuğba Dinar, Melek Şahin, Özlem Özfatsalılar, Fatma Çalçalı, Yeliz Ocak, Sevval Mısır, Halenur Yıldız, Büşra Özfatsalılar, Sevda Topçu, Neval Hale Canım, Pelin Kıbrıs, Elif Çetin, Şule Tezel, Eda Arı, Yasemin Bediroğlu, Enise Genç 

4.GRUP

Temsilcimizin grubunda Karabük Gençlikspor,Kastamonugücüspor,KDZ Ereğli Genç Yıldızspor,Sinopspor takımlar vardı.

2017-2018 SEZONU MAÇ  SONUÇLARI

Düzce Bayan futbol-Kastamonugücüspor:10-0

Karabük Gençlik-Düzce Bayan futbol:6-1

Düzce Bayan futbol-Sinopspor:3-6

KDZ Ereğli  Genç Yıldız-Düzce Bayan futbol:5-1

Kastamonugücüspor-Düzce Bayan futbol:3-1

Düzce Bayan futbol-Karabük Gençlik:0-6

Sinopspor-Düzce Bayan futbol:2-2

Düzce bayan futbol-Kdz Ereğli Genç yıldızspor.:0-15

İŞTE TFF AÇIKLAMASI

2018-2019 sezonu Kadın Ligleri Statüsü'nün yayınlanmasının ardından, 2018-2019 sezonunda Kadınlar 1. Ligi, Kadınlar 2. Ligi ve Kadınlar 3. Ligi'nde yer almak isteyen kulüpler için başvuru süreci başladı.

Kulüplerin, 27 Temmuz 2018 Cuma günü mesai bitimine kadar ilgili formları doldurarak kadinfutbolu@tff.org e-mail adresine göndermeleri gerekiyor. Kadın Ligleri takvimi, kulüplerin yapacağı başvurular dahilinde belirlenecek ve www.tff.org üzerinden yapılacak duyuru ile kura çekiminin tarihi ve yeri bildirilecek.

Yıldız ve Genç Kız Şampiyonaları 1. eleme Turu müsabakalarının Eylül ayının ilk ve 2. haftasında oynatılması planlanıyor. Liglerde yer alan ve/veya sadece yıldız - genç yaş kategorilerinde müsabakalara iştirak eden kulüplerin Yıldız ve Genç Kız kategorilerinde de katılım durumlarını belirten başvurularını 27 Temmuz 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmekte.

 
Bu haber 26.07.2018 08:56:22 tarihinde eklenmiştir.İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.

Okuyucu Yorumları

Haber Gezintisi

 • Düzce'de yaban hayatı fotokapanlarla görüntülendi

 • Kızılay’a bağışçı sayısı her geçen gün artıyor

 • Rektör Çakar’dan Şehitler Haftası anma mesajı

 • Düzcespor yönetimi Salı günü

 • Doğaner Gökçal Türkiye üçüncüsü

 • 'Hayvan hakkı ihlallerinin karşısındayız'

 • Vali amcalarına projelerini anlattılar

 • Düzce’de 80 bin 619 kişi hiç evlenmemiş

 • Düzce’yi başarıyla temsil ettiler

 • Kağıtsporlu güreşçiler, adını Türkiye Şampiyonası’na yazdırdı

 • İngilizce öğretiminde güncel yöntemler ve yaklaşımlar tartışıldı

 • Son dönemde Düzce’de de sayıları artıyor

 • Ünicersitesi Orman Bölge Müdürlüğü arasında iş birliği

 • Akçakoca’da 600 kestane fidanı toprakla buluştu

 • Standard Profil’den çalışanlarına eğitim

 • Küçüklerden büyük iş

 • Akçakoca destek bekliyor

 • Çilimli Belediye yelken acaçak

Benzer Haberler