Spor

İşte tüm rakiplerimiz

2018-2019 Sezonunda Bölgesel Amatör Ligde Hangi Takımlar Yer Alacak.

İşte tüm rakiplerimiz



Bazı takımların hayallerini süsleyen Bölgesel Amatör Lig, bazı takımlarımız içinse kabus oldu. Geçtiğimiz sezon ilerinde süper amatör ve 1. amatör liglerde şampiyon olan takımlar hayallerine kavuşurken, Ağrı 1970 Spor, Ödemiş Spor ve Altınova Belediyespor için kabus oldu.  Geçtiğimiz sezon gruplarında şampiyonluk yaşayarak 3. lig için play off oynamaya hak kazanan bu 3 takım statü gereği Bölgesel Amatör Lig play off maçlarında  aldıkları mağlubiyet sebebi ile yeni sezonda da bu ligde devam etmek zorunda kaldılar. Peki yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig'de hangi takımlar mücadele edecek.

Adana(3): Adana Büyükşehir Belediyespor – Ceyhanspor – Adana Kiremithanespor
Adıyaman(1): Kahta Dirilişspor
Afyonkarahisar(2): Sandıklıspor – Şuhut Belediye Hisarspor
Ağrı(1+1): Ağrı 1970 Spor – Ağrı Gençlerbirliği
Aksaray(1): 68 Aksaray Belediyespor
Amasya(1): Yeni Amasyaspor
Ankara(4): Çubukspor Futbol – Keçiören Belediye Bağlumspor – Ankara DSİ Spor – 1926 Polatlı Belediyespor
Antalya(3): Kepez Belediyespor – Manavgat Belediyespor – Konyaaltı Belediyespor
Ardahan(1): Serhat Ardahanspor
Artvin(1): Arhavispor
Aydın(3+1): Aydınspor 1923 – Sökespor – Kuşadasıspor – Didim Belediyespor
Balıkesir(3): Ayvalıkgücü Belediyespor – Cumhuriyet Mahallesi Burhaniyespor – Burhaniye Belediyespor
Bartın(1): Bartınspor
Batman(1): 1955 Batmanspor
Bayburt(1): Bayburt Belediyespor
Bilecik(1): Bozüyük Vitraspor
Bingöl(1+1): 12 Bingölspor – Karlıova Yıldırımspor
Bitlis(1): Bitlis Özgüzelderespor
Bolu(1): Yeniçağa
Burdur(1): Bucak Belediye Oğuzhanspor
Bursa(4+2): Orhangazi Belediyespor – Yeşil Bursa – Bursa Zaferspor – Kestel Belediyespor – Yıldırım Belediyespor – Gülbahçespor
Çanakkale(2+1): Çanakkale Dardanel SK – Bigaspor – Biga Adaspor
Çankırı(1): 1074 Çankırıspor
Çorum(1): Sungurlu Belediyespor
Denizli(3): Kale Belediyespor – Serinhisarspor – Tavas Birlikspor
Diyarbakır(2): Diyarbakır Yolspor – Bağlar Belediyespor
Düzce(2): Kaynaşlı Belediyespor – Çilimli Belediyespor
Edirne(2): Edirnespor – Uzunköprüspor 
Elazığ(2): Grup Merkez Hasar Hankendispor – Rüstempaşaspor
Erzincan(1): Ulalar Belediye Gençlikspor
Erzurum(1): Yakutiyespor
Eskişehir(2): Anadolu Üniversitesi – Kurtuluşspor 
Gaziantep(2): Araban Belediyespor – Ankas İstiklalspor
Giresun(2): 1926 Bulancakspor – Görelespor 
Gümüşhane(1): Kelkit Belediye Hürriyetspor 
Hakkari(1): Yüksekova Belediyespor
Hatay(2+1): Kırıkhanspor – Arsuz Karaağaçspor 1967 – İskenderun Belediye Gençlikspor
Iğdır(1): Iğdır Arasspor
Isparta(1): Isparta Davrazspor
İstanbul(12): Gaziosmanpaşa – Maltepespor – Beylerbeyispor – Sultangazispor – Modafenspor – Yeşilköy – Kartalspor – Çengelköyspor – Vefaspor – 1877 Alemdağspor – Beşyüzevlerspor – Küçükyalı Yelken
İzmir(5): Ödemişspor – Çiğli Belediyespor – Bornova Yeşilovaspor – Aliağa Futbol A.Ş. – İzmirspor
Kahramanmaraş(2): 1920 Maraşspor – Elbistan Belediyespor
Karabük(1): Safranbolu Belediyespor
Karaman(1): Karaman Belediyespor
Kars(1): Sarıkamış Gençlerbirliği
Kastamonu(1): Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetlerispor
Kayseri(2+1): Kayseri Erciyesspor – Kayseri Şekerspor – Talasgücü Belediyespor
Kırıkkale(1): Türk Metal Kırıkkalespor
Kırklareli(2): Kavaklıspor – Lüleburgaz İstasyonspor
Kırşehir(1): Yeni Çayağzıspor
Kilis(1): Kilis Belediyespor
Kocaeli(4): Belediye Derincespor – Çayırovaspor – Başiskele Doğantepespor – Kocaeli Büyükderbentspor
Konya(3): Sarayönü Belediyespor – Akşehirspor – Karapınar Belediyespor
Kütahya(3): Kütahyaspor – TKİ Tavşanlı Linyitspor – Kütahya Çamlıcaspor
Malatya(2): Malatya Yeşilyurt Belediyespor – Pütürge Belediyespor
Manisa(3): Somaspor – Urganlıspor – Salihli Belediyespor
Mardin(1): Mardin Büyükşehir Belediyespor
Mersin(3): Mut İdman Yurdu Belediyespor – Medcem Silifke Belediyespor – İçelspor
Muğla(2): Yatağanspor – Ortaca Belediyespor
Muş(1): Muş Menderespor
Nevşehir(1): Kapadokya Göremespor
Niğde(1): 1970 Hisarspor
Ordu(2): Ünye 1957 Spor – Altınordu Belediyespor
Osmaniye(1): 7 Mart Kadirli Demirspor
Rize(2): Kendirli Belediyespor – Çayelispor 
Sakarya(3): Karasuspor – Serdivanspor – Hendekspor
Samsun(3): Ladik Belediyespor – Çarşambaspor – Havza Belediyespor
Siirt(1): Siirt İl Özel İdarespor
Sinop(1): Sinopspor
Sivas(1): Şarkışla Belediyespor
Şanlıurfa(2): 11 Nisanspor – Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor
Şırnak(1): 1960 Silopispor
Tekirdağ(2+1): Tekirdağspor – Çerkezköy 1911 Spor – Çorluspor 1947
Tokat(1): Turhalspor
Trabzon(3+1): Arsinspor – Hekimoğlu Doğanspor – Araklı 1961 Spor – Haçkaspor 
Tunceli(1): 62 Pertekspor
Uşak(1): Sivaslı Belediyespor
Van(1): Erciş Gençlik Belediyespor
Yalova(2): Altınova Belediyespor – Yalova Kadıköyspor
Yozgat(1): Yozgatspor 1959 FK
Zonguldak(2): Karadeniz Ereğli Belediyespor – Devrek Belediyespor

HAKAN ERTÜRK




Bu haber 13.06.2018 09:35:47 tarihinde eklenmiştir.



İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.

Okuyucu Yorumları

Haber Gezintisi

  • Rakiplerimizden haberler

  • Rakibimiz ligden çekildi

  • Düzce’ye yapılacak mı?

  • Düzce Belediyespor rakibine imza attı

  • Babalar ve oğullar karşı karşıya

  • Kaynaşlı Belediyespor’a süper golcü

  • Dolandırıcılar iş başında

  • Yangın güvenliğinde önce itfaiyeye danışın

  • Esnafın fikrini alıyor

  • Düzce’de bozuk yollar onarılıyor

  • İngilizce bilim kampı sona erdi

  • Dünya Şampiyonlarına tebrik

  • İl Başkanı Keskin vatandaşı dinliyor

  • ’Bir nefes yaşam’etkinliği düzenledi

  • Düzce Baro’sundan ABD’ye kınama

  • Turistik yerleri gezdirdi

  • Bu yıl ilk kez öğrenci alacak

  • Kusursuz Kafe 1 yaşında

Benzer Haberler