Spor

Adaylar ve adaylığı konuşulanlar

Düzcespor kulüp başkanı kim olacak ?

Adaylar ve adaylığı konuşulanlarDüzcespor’a gönül verenler 13 Haziran 2018 )Bugün) Düzce Gençlik Hizmetleri ve spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda yapacak olan kongrede bu sorunun cevabını merak ediyor. Çoğunluğun sağlanmasının beklenmediği Düzcespor kongresi öncesinde başkanın 20 haziran 2018 Çarşamba günü belli olması bekleniyor.

İŞTE ADAYLAR VE KONUŞULANLAR

İLK RESMİ ADAY SERKAN TOPAÇOĞLU

 

Düzcespor’a ilk resmi talipli. 13 Haziran 2018 Çarşamba günü kongrenin yapılacağı Düzcespor’a ilk resmi talipli iş adamı Serkan Topaçoğlu oldu. 2 haftadır yönetim kurulunda yer vermeyi düşündüğü isimlerle çalışmalarını devam ettiren Topaçoğlu düzenlediği basın toplantısı ile resmen adaylığını açıkladı.

SERKAN TOPAÇOĞLU KİMDİR ?

1973 karadeniz Ereğli doğumlu Serkan Topaçoğlu Düzce ve farklı illerde inşaat sektöründe faaliyet gösteren  “İSTANBULLS YAPI”şirketinin yönetim kurulu başkanı. Düzce AKP İl başkan yardımcılığı görevini yürüten Serkan Topaçoğlu aynı zamanda Fenerbahçe spor kulübü kongre üyesi. Çerkez bir ailenin çocuğu olduğunu belirten Serkan Topaçoğlu Türkseven ailesinin damadı.

ADAYLIĞINI AÇAKLAMAYAN ANCAK KONUŞULAN İSİMLER

RECEP PAK

 

Geçmiş dönemlerde Düzcespor’da yöneticilik yapan iş adamı Repec Pak Düzcespor kongresi öncesinde başkanlık için adı ön plana çıkan isimlerin başında geliyor. Ağaç, Tarım, İnşaat ve turizm sektöründe şirketleri bulunan iş adımı Pecep Pak ‘in Düzce’nin tanınmış iş adamlarında listede bulunduğu yönetim kurulu listesi hazırladığı konuşuluyor. Recep Pak’ın kongre öncesinde Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ın kendisi ile temas kurmasını istediği yönünde söylentiler var. Adayları konusunda resmi açıklama yapmayan Recep Pak’ın  tıpkı Muzaffer Leblebici ‘nun kulüp başkanlığında olduğu gibi siyasi iradenin kendisini desteklemesi istediği belirtiliyor. Düzce’nin önemli iş adamları arasında bulunan Recep Pak ismi  farklı dönemlerde de Düzcespor kulüp başkanlığı için gündeme gelmişti.

ORHAN AYDIN

Düzcespor kulüp başkanlığı için adı spor kamuoyunda dolaşın bir diğer isim Düzcespor eski yöneticisi Orhan Aydın. Sağlık ve inşaat sektörlerinde şirketleri bulunan Orhan Aydın’ın başkanlığı sıcak baktığı, bu konuda Düzcespor eski yöneticilerinden Hüseyin Fırat’ın liste  oluşumunda yardımcı olduğu konuşuluyor. Farklı dönemlerde Düzcespor yönetimlerinde görev alan Orhan Aydın’da Düzce’nin sevilen iş adamları arasında. Orhan Aydın’da kamuoyuna adaylık konusunda herhangi bir açıklama yapmadı.

ABDÜLKADİR PANDUL

 

Geçtiğimiz sezonlarda da Düzcespor kulüp başkanlığı için adı geçen isimlerden biri olan Abdülkadir Pandul  yine konuşulan isimlerden biri. Akçakoca’lı Abdulküdar Pandul inşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketin sahibi . Geçtiğimiz sezon Elmacıkspor’a sponsor olan Abdulkadir Pandul aynı zamanda Düzce kulüpler birliği başkanı. Pandul’un hafta içinde Düzce Belediye başkanı Dursun Ay ile bir araya geldiği konuşuluyor.

CAVİT DEMİR

 

Düzce ve Bolu ilinde bulunan ÇAĞSU “hastanelerin sahibi Cavit Demir’de Düzcespor kulüp başkanlığı için adı geçen  bir başka isim. Cavit Demir’in  adaylığı konusunda ciddi olduğu konuşuluyor.

ADAY DEĞİLLER

Düzcespor kongresi öncesinde başkanlık için adı geçen isimlerden Mehmet Saygun, Selahattin K udu ve mevcut Düzcespor kulüp başkanı Muzaffer Leblebici aday olmayacağını kamuoyuna açıklamıştı.

SÜPRİZ BAŞKAN OLABİLİR

Düzcespor ‘un sahipsiz kalmaması için Düzce Belediye başkanı Dursun Ay’ın devrede olduğu ve farklı isimlerle temasa geçtiği konuşuluyor. Bunun dışında Bakan Faruk Özlü ve Ak Parti il başkanı  Hikmet Keskin’inde Düzcespor’u sahipsiz bırakmamak için 20 Haziran’da yapılacak olana kongreye kadar bir isim üzerinde uzlaşacağı konuşulan bir başka konu
Bu haber 13.06.2018 09:38:49 tarihinde eklenmiştir.İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.

Okuyucu Yorumları

Haber Gezintisi

 • Ana arı ve arı sütü üretimini öğrendiler

 • Düzce'de kaldırımsız cadde sokak kalmayacak

 • Duyarlı gençlere teşekkür ettiler

 • 5 DERSLİKLİ DÜZCE ANAOKULU İKMAL İNŞAATI YAPIM İŞİ

 • Bir türlü ulaşıma açılamıyor

 • En genç ambulans filolarından biri bizde

 • Şampiyonlar Başkan Özlü’yü ziyaret etti

 • Rektör Çakar ve Senato Üyeleri Başkanı Özlü’yü ziyaret etti

 • Düzceli yüzücüler bir üst tura çıktılar

 • Akçakoca’da halkın önüne referandum sandığı konuldu

 • Kasapoğlu, personel ile yakından ilgileniyor

 • Milletvekili Yılmaz’dan başkanlara ziyaret

 • Divapan A.Ş bayileri Umre’de

 • Çilimli belediye maç başı

 • Başkanı ziyaret ettiler

 • Steve Career record

 • Düzce karması şampiyon

 • Düzcespor yönetimden ayrıntılar

Benzer Haberler