İstediğimiz oldu.. sırada ki Bayburt gelsin
Son playoff maçı. Dakika 74 Düzcespor saldırıyor. Hüseyin İriç vuruyor işte gol. Herkes sarmaş dolaş 33 maçtır süren mücadelede mutlu son. Önümüzdeki Cuma günü yeni bir heycan daha. Saat 15:30’da yine nefesler tutulacak.

Çağrı, Hüseyin, Serhat, Buğra, Kemal, Zihni, Burçak, Ahmet, Hayrettin, Enver, Oktay, Çağrı, Sıddık, İsmail, Bedirhan, Alper, Bedri ve Doğukan. Bu çocuklarla buraya kadar geldik. Cuma yeni bir heycanla BAYBURT Karşısında olacağız. Yine nefeslerimizi tutacağız. Futbol kuralları içerisinde saldıracağız. Bu maçı kazanmak için her şeyi yapacağız. Kazananda Düzcespor olacak. Cumartesi oynadığımız Erba maçında ortaya koyduğumuz oyun ve öncesindeki maçlarda kazanılan galibiyetlerimizdeki gibi yine KAZANACAĞIZ. Bu güç bu kuvvet bizde var mı ? VAR. Haydi çocuklar önce bu maç bunu kazanalım sonra öbür maçı düşünelim.

34 haftalık periyodda ama öyle ama böyle ortaya koyduğunuz futbolla bu günlere geldik. Gün oldu ortaya koyduğunuz futbolu beğendik, gün oldu ortaya koyulan futbolu beğenmedik. Ancak futbol öyle bir şey. Her zaman istediğin şey olmaz. Yenmekte var, yenilmek de. 50 yılı aşkın zamandır süren serüvenin son periyodu. Bu koca çınara su veren binlerce insan var. Bu çınara en son suyu Cumartesi günü sizler verdiniz. Bu çınarın yine sizlerin vereceği suya ihtiyacı var. Çıkın sahaya verin sırtınızı birbirinize varınızı yoğunuzu koyun ortaya önce siz sevinin sonrada bizler.

Allah Yar ve Yardımcınız Olsun

 


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları