Haydi çocuklar bu işi BİTİRİN
Biz inanıyoruz SİZLERDE İNANIN

Bugün bizler ve sizler için tarihi bir gün. 50 yıllık KOCA ÇINAR için sahaya çıkıyorsunuz. Son 90 dakikayı oynayacaksınız. Bu 90 dakika 33 haftadır mücadele ettiğiniz 3. Lig birinci grupta Erbaa takımı ile mücadele edeceksiniz. Geçen hafta OF maçında sizler ve bizler adına çok büyük MÜCADELE sonucu uzatma dakikalarında attığınız golle istenilen puanı alarak bir TARİH yazmıştınız.
   
    Bugün ise son 90 dakikaya çıkacaksınız. Tribünlerde binlerce Düzcespor taraftarı elleri patlarcasına sizleri alkışlayacak. Stada gelemeyen insanlarında kalpleri sizler için atacak. 50 yıllık koca çınara bugüne kadar CAN SUYU taşıyan binlerce insan var. Bu ÇINARA su taşıyan binlerce insandan bugün ahirete intikal edenlerinde DUALARI sizlerin ARKASINDA
OLACAK.


    Üzerinizde taşıdığınız Kırmızı – Lacivert forma uğruna canını veren insanlar var. Bu forma aşkına, bu formanın yaşamı uğruna cebindeki son kuruşunu harcayan insanlar var. 50 yıldır BEŞ kuruş geliri olmayan bu kulübü yaşatan insanlarda bu memlekette yaşamaktadırlar. Sırtınızda taşıdığınız Kırmızı – Lacivert o kutsal forma aşkına bu formayı ıslatan BİNLERCE Ağabeyleriniz var. Sizler 33 hafta önce başladığınız ligde bu takımı buraya kadar sizler getirdiniz.
    Önce bugünkü maçı kazanacaksınız. Daha sonrada ötekileri. Verin sırtınızı birbirinize çıkın sahaya. Bu güç kuvvet sizlerde var. Biz inanıyoruz sizlerde İNANIN ÇOCUKLAR. ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları