Bu kadar gol kaçırılır mı ?
Bayrampaşa maçında Düzcespor’un ortaya koyduğu futbolu, hepimiz ligin en iyi oyunu olarak nitelemiştik. Vede Düzcesporlu futbolcularımızı avucumuz ağırıncaya kadar alkışlamıştık. Yomra maçı içinde bu takım ama öyle ama böyle Yomra’yı da yener havasındaydık. Maç başlıyor kazanılan penaltıyı kalecileri kurtarıyor. Dönen topu Kemal Bey tamamlıyor. 1-0
öndeyiz.

Maç sürüyor. Not tutmadığım için şu topu Ahmet atamadı, Mehmet kaleciyle karşı karşıya kaldı. Kaç tane golü kaçırdığımızı hatırlamıyorum. 45 dakikanın sonunda maçın 5-0 lehimize bitmesi gerektiği kanaatindeyim.

2. devre başlıyor. Bu kez ev sahibinin atakları başlıyor. 62. Dakikada oyuna yeni giren Ali’nin nefis GOLÜ. Durum 1-1. Bu dakikadan sonra rakibin kaçırdığı pozisyonları saymak zor. Bizimde saman alevi gibi kaçırdığımız pozisyonlar var maçı tamamlıyoruz tamamlamasına da insanın içi acıyor. Kilometrelerce ötede farklı kazanacağı maçı, berabere bitirdiğine sevinmek. Ama futbol böyle bir şey. Yenmekte var yenilmekte.

2. yarı maç devam ederken gözüm yeni hocamız Murat Şenvardar’a takılıyor. Yerinde duramıyor. Hüseyin İriç’i oyundan alıyor. Burçak’ın, ardından Kemal’i, Sıddık, Ahmet ve İsmail’i sokuyor oyuna. Son dakikaya kadar hop oturup hop kalkıyor. Maçın sonucuna biz nekadar seviniyorsak oda okadar seviniyor. Bu maç sona erdi. Önümüzdeki maç hem seyircisiz, hem rakip güçlü. Ama bu takımı ne olursa olsun yenmemiz gerek. Haydi çocuklar, siz siz olun bu maçı kazanacak güç ve kuvvet sizde var. İyi çalışın, iyi hazırlanın bu maça. Çünki siz güçlü takımları seven bir TAKIMSINIZ.


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları