Yenildik Amma, Ezilmedik
Pazar sabahı yine Düzcespor bahanesiyle yollardayız. Gece başlayan yağmurla birlikte İstanbul’a yol alıyoruz. Yağmur dinmek bilmiyor. Çatalca’ya vardığımızda yağmur hala sürüyor. Kahvaltımızı yapıyoruz. Ancak bizi öyle bir soğuk karşılıyor ki sormayın. Stada yakın bir yerdeyiz. Maç başlıyor. Daha maçın başında golü yiyoruz. Maç devam ediyor. İlk yarı sona eriyor derken öyle bir gol daha yiyoruz ki evlere şenlik. Devreyi 2-0 kapatıyoruz.

Soğuğa rağmen, 2’de gol yiyince insan ister istemez hepten titremeye başlıyor...

İkinci yarı başlıyor. Biraz daha iyice başlıyoruz. Devreye 55. Dakika da Serhat’ın golü geliyor. Biraz ısınıyoruz. Gol atmak tabi ki güzel. Ama dakikalar ilerledikçe, gol atalım derken, geri dörtlümüzün arkası tek tek dökülüyor. Ev sahibinin kaçırdığı pozisyonlar var. Bizimkilerinde maçı bırakmaya niyeti yok. O aralarda kaçan pozisyonlar var. İnanın soğuktan dolayı skorbot’a bile bakmak o kadar zor ki sormayın... Ve hakemin düdüğü maçın bittiğini ilan ediyor.. Mağlup olmak yenilmek tabi ki zor.. Arkaya bakmadan yola devam.

Geçen haftaki yazımda, Başkanın kongre kararını alması gerektiğini söylemiştim. Ama hala bir gelişme yok. Sayın Başkanım Cihat Algün, ne sizin nede Düzcespor’un zarar görmemesi için Kongre kararını almanız elzemdir. Bu kararın alınması hem sizin hem de Düzcespor’un yararına olacağını bir kere daha söylüyor ve YAZIYORUM..


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları