Heybeye Üç Puan Daha
Bu cumartesi maçları ne hikmetse tatsız tuzsuz oluyor. Seyirciden yoksun oynamak tabiki ben dahil herkesin moralini bozuyor. Düzcesporlu Futbolcularda Kozan maçında ortaya koyduğu futbolla tatsız bir maç izlettiler herkese… Rakip bizi evinde 3-2 yenmiştik. O Maçtada biz kötü oynamıştık. Alınan 3 puan herkese moral oldu. Tabiki netice güzel. Ancak futbol açısından iyi değildik. Hele hele kazanılan golden sonra. Rakibin kazandığı pozisyonlardan sonra herhangi bir gol kazanmış olsalardı.

Sevincimiz kursağımızda kalacaktı. Bu maç artık geride kaldı. Önümüzdeki maçlara bakacağız Çarşamba günü Manisa maçı var. Malum bu takım ama öyle böyle şampiyonluğun en büyük adayı Deplasmanda daha iyi oynayan Düzcespor bu maçta ne yapar onu kestirmek zor. Ancak ben Düzcespor’un buradan puan veya Puanlarla ayrılabileceğine inanıyorum. Kozan maçında Emre hocanın yaptığı değişiklikler iyimiydi. İyi idi. Kendisini kutluyorum. Yalnız 22 no’lu Futbolcumuz SIDDIK Beyi biraz önceki zamanlarda almalıydı.

SIDDIK deyince aklıma geldi. Bu Çocuk bir maç Ankara’da bir maçta geçen hafta bergama maçında banko oynadı. Cumartesi geç girdi. Olabilir. Bana göre bu çocuğa dikkat. Bakan bey maça geldiğinde 1-0 öndeydik. Geçte olsa geldi. Seyircide de bir kıpırdama oldu. Tabiki Bakan bahanesiyle. Düzce Valisi de ilk defa Düzcespor maçına gelmiş oldu.

13 Haftalık Maratonumuz kaldı. Şampiyonluk şansımız zor olsada PLAYOFF Şansımız devam ediyor. İyi oynadık kötü oynadık. HEYBEYE ÜÇ PUAN DAHA KOYDUK YA…


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları