Teşekkürler Başkanım teşekkürler!
Osmaniye maçının neticesi 3 gün önceden belliydi.

Evet beyler 51 yıllık Düzcesporumuzun başına bunlarda gelecekmiydi. Geldi beyler geldi. Hafta ortası yapılan basın toplantısından önce Düzce Belediye başkanı Dursun Ay şöyle konuşuyor. 

Sezon başında Şıralıktaki tesisimizi futbolcu kardeşlerimizin hizmetine açtık.Yine akabinde Düzcespor storeyi halkımızın hizmetine açtık. Daha sonra otopark gelirlerimizi Düzcesporun hizmetine verdik. Teşekkürler başkanım teşekkürler.

Aynı Toplantıda Düzcespor Kulüp başkanıda şöyle konuşuyor. (Bazı oyuncularımız alacakları ile ilgili fedarasyona başvuru yaptılar. Bu konuyu aşa bilir miyiz bilmiyorum. Aşamassakda elimizdeki oyunculara sahip çıkıp alt yapıdan takviyelerle lige devam edeceğiz.) Hayırlı işler beyler işte bu yazının başlığını başkan Özgür Sağlam’ın demecinden sonra atmıştım.Ve pazar günkü maç Osmaniye takımının ligteki durumu belli maç başlıyor. Havada çim sahada güzel. ama bakıyorum top koşturan beylere insanın inanası gelmiyor. Önceki hafta Denizli de Kızılcabölük maçında ortaya kaydukları futbol nerede pazar günkü maç nerede. Devreyi ama öle ama böle 0-0 tamamlıyoruz. 

Ikinci yarı başlamasa daha iyi olurdu. Yenen gol, yenen kırmızı kartlar ortaya konan futbol.Evet beyler bu takımın kırmızı lacivert formasını ıslatan gençler sizlere sesleniyorum.15 haftayı geride bıraktık hem bu satırlarda hemde televizyondaki açık oturumlarda sizlerden övgüyle bahsettim. Belki bir kaç maçta kötü oynadınız. 

Ama futbolda böyle durumların ola bileceğini anlattım.Ama pazar günkü maça gelirsek bu maçın neticeside futboluda sizlere hiç mi hiç yakışmadı. Hele hele yenen iki kırmızı kart 51 yıllık koca çınara hiçmi hiç yakışmadı artık geriye dönüp bakacak halimizde yok. Düzcespor hepimizin. Bu takım buralara kadar zor geldi. Zoru başarmak daha da zor.

Haydi beyler geriye dönmemek acı günleri tatmamak

 için ileri.

 


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları