Bu takım için ne yazacağımı şaşırıyorum
Elazığ’da hava nefis. Sahanın çimleri güzel. Bu sahada top oynamayanı dövecek- misiniz ne yapacaksınız bilemiyorum. Sezon başından bu yana 15 maç geride kaldı.6 maç galip, 4 maç berabere, 5 maçta yenilmişiz. Geriye dönüp kaybettiğimiz maçlara bakıyorum. İnsana zul geliyor.

Hakikaten ne yazacağımı şaşırıyorum. 2-0 yenildiğimiz Kemer maçı. Evlere şenlik bir maçtı. Düzcespor belki de en kötü maçını oynamıştı. İkinci mağlup olduğumuz Alibeyköy maçı 2-1 sonuçlanmıştı. O maçta da çok kötü performans göstermişti Düzce sporlu futbolcular. Yenilgi aldığımız bir maçta Kırşehir maçıydı. Uzatma dakikalarında yedigimiz gol evlere şenlik bir gol olarak hafızalarda kalacak. Altındağ maçı. Bu takım puan cetvelinde ikinci durumda. 

Bu takıma da 2-0 yenilen bir Düzcespor var ortada. Kendi sahamızda yenildiğimiz Sultanbeyli maçı. Bu takım Düzcesporu bileğinin hakkıyla yendi. Ancak son maça gelirsek. Yani Elaziz Belediye maçı 1-0 öndeyiz. Dakika 11 Alperen’in nefis ortası. Aybarsın nefis kafası. Maç sürüyor. Kendi kendimize fark bekliyoruz. Nafile. Gol den sonrası çok kötü bir Düzcespor. İlk yarı 1-0 tamamlanıyor. İkinci yarıya ev sahibi nefis bir golle başlıyor.

Durum 1-1 maç sürüyor bir hafta önce Kızılcabölük maçında üç gol atan Talha bey için ne yazacağımı hakikaten bilemiyorum,kaçırdığı gol pozisyonlarının sayısını bilemiyorum. Aybars efendinin altı pas içerisinden kalenin üst direğine nişanladığı top. Fark beklediğimiz maçın sonucu 1-1.

Kimi kime şikayet edeceğiz. Ne diyeceğiz bilmiyorum. Futbol tabii ki güzel maç oynanmadan neticesi belli olmuyor. Sezon başından beri yazıyorum. Çiziyorum. Televizyonda da dilim döndüğünce anlatıyorum. Bu takım ama öyle ama böyle iyi bir takım.  

Bu takım iyi olunca hepimiz seviniyoruz. Kötü neticeler alınca da üzülüyoruz. Geriye dönmek yok yola devam beyler.


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları