İrtifa kaybediyoruz
12 haftayı geride bıraktık. Bu haftalar içersinde bu grupta lider durumunu da geldik. Dışarda, şu anda ligin en altındaki kemer takımı dahil, İstanbul’daki Alibeyköy maçından da yenildik. Ama pazar günkü Altındağ’ın maçı, bu takıma yenilmek bana çok koydu.

Bu takımın formasını giyen beyler. Başta sen Gökhan Siverek. sezon başından bu yana gösterdiği performansınla hepimizin kalbinde taht kurmuştun pazar günkü maçta yediğin iki gol de sana hiç mi hiç yakışmadı. Altı nolu futbolcumuz ebru Saddık geçen yıl bu satırlarda senin için bu çocuğa dikkat diye yazmıştım. O gün bugün ileri gideceğini geri gidiyorsun 10 numaralı futbolcumuz İsmail Köse bey kardeşim. Geçen yıl oynadığın maç takımındaki maçını da izleyen birisiyim. Bu sezon iki Düzcespordaki performansın hiç de iyi değil 11 nolu futbolcumuz Alperen kardeşim. Karşıyaka maçında attığın nefis gol. hala gözlerimin önünde ama 12. hafta sona erdi hala ne öyle bir gol attın ne de doğru dürüst top oynadın.

17 nolu futbolcumuz atilla bey kardeşim. İki sezondur Düzcespor takımının santroforu yoktu. Bu sezon senin için hah dedik santroforu bulduk ama sen de pazar günkü maçta topu kaleye bile vuramadın. 18 nolu futbolcumuz Mehmet. Bu takımda futbol oynamaya başladığın günden bu yana dik duran adamlardansın. Sen 29 nolu tunahan kardeşim İstanbul’daki bir maçta iyi bir adam bulduk demiştim yanımdaki arkadaşlara sen de ileri gideceğine geri geri gidiyorsun.33 nolu Mert kardeşim sen bu maçta takıma yeni girdin. bir şey  diyecek halim yok.

35 nolu kaptan Sabutay 12. haftayı geride bıraktık bu haftaların yarısını Cezalı olarak tamamladın. Boyun posun yerinde futbolunda iyi ama pazar günkü ilk gol de hatan büyük 61 nolu futbolcunun Kadir Yazıcı bazı maçlarda iyi işler yaptın. Ama Ankara’daki maçta sen de iyi değildin. Gelelim 81 nolu futbolcunuz Enver beye Düzce’de ben dahil herkes senin iyi olmanı istiyor.

Tabii ki bazı şeyleri ne senin ne de bizim istediğimiz gibi olmuyor. Çok mu çok çalışmalısın. İkinci yarıda oyuna giren yedi nolu futbolcumuz Talha bey kardeşim. İlk maçlarda iyice idin

Son maçlarda sen de irtifa kaybediyorsun. Sana bir tavsiyem de o üzerinde taşıdığın şortuna dikkat et. Bu maçla ilgili olarakta son sözüm çiçeği burnunda hocamız Kenan Öztürk’e hocam zor bir göreve başladınız. Ve ilk maçınızı da kaybettiniz.

Çok mu çok çalışmanız gerek bu takımı sezon başında kuran adam gemiyi terk etti gitti. Aslında bakarsanız bu takım iyi bir takım. Şimdi size çok büyük yük düşüyor. Bu takımı ama öyle ama böyle bir yerlere getirirseniz hem bizler hem de siz ve futbolcularımız sevineceklerdir


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları