Her geçen hafta kötüye gidiyoruz
Sezon başından bu yana ama öyle ama böyle kazanılan tüm puanlarda bileğimizin hakkıyla mücadele ederek buralara kadar gelmiştik

İki haftadır tam rezil bir mücadele ile devam ettiğimiz puan cetvelindeki yerimizde malum.

Ne oldu da bu takım neden bu kadar inişe geçti.

Hoca değişikliği midir?

Yoksa bu takımın iyi idare edilememesidir.

Her ikiside olabilir mi? Tabii ki olabilir. Ancak bu nedenlerden dolayı bir takım bu kadar inişe geçmemesi gerek. Bu kötü gidiş acil önlemler alınmazsa bana göre daha da kötüye gidecektir. Şampiyonluk mücadelesi derken başka rüyalar görmeyelim. Onun içinde bir şeyler yapılması gerek. Pazar günkü maçın ilk 45 dakikalık bölümünü anlatmak hakikaten zor. Kendi saha ve seyircisi önünde oynuyorsun. Kaç maç oynandı saymadım. Bu kadar kötü bir Düzcespor görmedim.

İkinci yarının ilk başlarında yenen gol takımın üzerinde bir nebze de olsa etki yapmasına yaptı ama Atı alan üsküdarı geçmişti. Sezon başında toplama bir takımla başlamıştık lige.

Kötü müydü bu çocuklar. Hayır. İyi miydiler.tabiiki iyiydiler.

Ne oldu da iki haftadır kötüye gidiyorlar. İşte bunun nedenlerini araştırmamız gerek. Bu araştırmaları yapacak insanlar tabii ki bizler değiliz.

Bu takımın başı da belli. Bir yönetimi var mı var. O zaman bu insanlar bir araya gelip bir şeyler üretmelidirler. İyi giderken kimse bir şey sormaz. Kötü gidersen tabii ki sorarlar.

Yol yakınken bir şeyler yapılmalıdır. Sezon başından beri bu takımın formasını Terleten beyler. Sizde kendinize çeki düzen verin. Bu takım ama öyle ama böyle buralara kadar sizlerin teriyle geldi. Bu takımın daha iyi yerlere gelmesi için de yine size ihtiyacımız var. Yılmak yok. Yola devam.


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları