Bu takım isterse şampiyon olur
Pazar günkü Kızılcabölük maçının yazısına nereden başlayacağımı bilemiyorum. Ancak bir bildiğim var o da bu Düzcespor da 14. hafta önce top oynamaya başlayan Gökhan, Sıddık, İsmail, Alperen,  Atilla, Mehmet, Tunahan, Mert, Sabutay, Kadir, Enver, Muhammet Talha, Kemal, Yusuf ve de Serdar. İşte bu çocuklar eğer isterlerse bu Düzcespor takımını şampiyon yapabilecek güçtedirler.Bu takımın tüm maçlarını izleyen birisi olarak iddia ediyorum. Bu takım bu takımın bireyleri olarak yukarıda isimlerini yazdığım insanlar isterlerse ama öyle ama böyle sezon sonunda bu Düzcespor takımını şampiyon olarak görebiliriz.

Dönüyorum önceki günkü maçın başına. Maç başlıyor. Dakikalar 10’u gösteriyor.

Yanımdaki arkadaşlara şöyle diyorum. Bu maçı farklı kazanacağız. Ben müneccin miyim. Hayır. Ama ben çok iyi bir Düzcesporluyum. Takımın yayılışına bakıyorum.İyi mi iyi. Maç sürüyor. Takım bu maçı alırız havasında. Rakibe bakıyorum.

Onlarda iyi. Ve arkadaşlara söyledigim lafa geliyorum. Bu maçı kazanacağız. Bilemiyorum kaç maçtır ip atlayan Talha Bey’in topu alması. Sürmesi, 18’e girmesi kalecinin sağından topu ağlara göndermesi. Hepsi 20 saniye. Dakika 25. Düzce 1-Kızılcabölük 0.

Dakika 27. Yine top Talha beyde  yine sürüyor topu.18 içinden vuruyor topa yine nefis bir gol. Düzce 2-Kızılcabölük 0

 Devreyi 2-0 Önde tamamlıyoruz. Hava güzel mi güzel tuttuğumuz takımda galip ise o daha da güzel ikinci yarı başlıyor. Nefis bir mücadele sürüyor. Ev sahibi takımda nefis ama Düzcespor daha nefis top oynuyor.

Hele hele, kaleci Gökhan’a bakıyorum. Ev sahibinin ataklarında kalesinde devleştikçe devleşiyor. O iyi top oynayınca da arkadaşları da sahada basmadık yer bırakmıyorlar.

Ve nefis bir gol daha atıyor Talha efendi. Durum 3-0 oluyor. Uzatma dakikalari başlıyor evsahibinin golü de güzel ve maç bitti diyor hakem efendi. Kızılcabölük 1-  Düzcespor 3. Maçın neticesi güzel olunca, yolculuk etmek daha da güzel. Gecenin karanlığı nefis ay ışığında Düzcedeyiz. Saatler 23:30. Önümüzdeki hafta Elazığ maçı var. Haydi Düzcespor formamızı ıslatan gençler. Siz siz olun bu takım eğer bir yerlere gelirse önce Sizler sevineceksiniz, sonrada bizler.


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları