Öf Be
Öf be Ne maç demi.Son yılların en mühimmaçlarından biri.Misafir takım lider.Hemde bizden 4 puan önde.seni yense 7 puan öne geçecek.Böyle bir maç.Şampiyonluğun düğümü.Takımlar sahada. İstiklal Marşımızı hep beraber okuyoruz.Maç başlıyor saha sabah yağan yağmurdan dolayı kayganmı kaygan.Seyirci macın erken saatte oynanmasına rağmen iyimi iyi.Her iki takımda iyi.Her iki takımda iyi top oynuyor. Tam bir derbi maçı.Gol pozisyonları var.İki takım adına kaçan gol pozisyonlarında insanlar hop oturup hop kalkıyor. 37nci dakika dolayları.Düzcespor sağ kanattan nefis bir atak geliştiriyor.11 nolu futbolcumuz Atilla ile buluşturuyor.Ceza sahasına giriyor kendisi. Önü kapalı.Ama o kapalı defansın arasından topu o kadar güzel vuruyor ki sormayın top deyim yerindeyse ‘’İĞNE’’ deliğinden geçip ağlarla buluşuyor. 1-0 öndeyiz. Devreyi 0 golle tamamlıyoruz.

İkinci devre başlıyor. Top bi o kalede bi bu kalede.son yılların en güzel futbolu oynanıyor Düzce şehir stadında.Misafir takımda varıyla yoğuyla mücadele ediyor.Herşey güzel. Seyirci hop oturup hop kalkıyor.Güzel olmayan birtek maçın hakemleri.o insanlar böyle bir maçın içine etmek  için uğraşıyor. 75 nci Kaptan Sabutay yiyor kırmızıyı. Düzcespor 10 kişi. Düzce kalesinde bir adam var. Adı Gökhan Siverek. Allah bu çocuğu nazardan saklasın. Kaçtane gol pozisyonu var saymak imkansız. Hem rakibin hem Düzcesporun.Birde kenarda bir adam var.Cünayt Biçer. Bu adam’da tam bir maystore şefi.Maç bitmak bilmiyor.Maçın en kötüsü Ali Yılmaz düdünü öttürüyor.Herkez rahatlıyor. Bu güzel maçta emeği geçen herkese.Binlerce teşekkürler.

Yukarıdaki başlık ‘’ ÖF BE’’ Hayır beyler OH BE diye yatmak yok.

Düzcespor’un önünde büyük bir şans var. Geriye bakmak yok.Yöneticisiyle taraftarıyla bu çocukların arkasında kimimiz alkışlarıyla.Kimimizde dualarıyla geçen yıl Balıkesirde kaybettiğimiz ŞAMPİYONLUĞU bu yıl KAZANACAĞIZ.

 


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları