Düzcespor gerçekleri
1-Düzce belediyesinin desteği olmasa bu takım lige dahi katılamaz. Düzce’li iş adamları, sanayicileri takıma duyarsız.

2-Bu sezon kulüp başkanı  Özgür Sağlam tüm iyi niyeti ile transferde bütün yetkileri menajerlere verdi. Menajerler Düzcespor’u başarıya taşıyacak futbolcular yerine en fazla komisyon aldıkları futbolcuları Düzcespor’a transfer ettiler.

3-Düzcespor kulüp başkanı Özgür Sağlam yalnız kalıyor. Düzcespor basın birimi diye bir birim yok. Düzcespor’dan haber akışı yok.

4-Düzcespor teknik patronu Cüneyt Biçer Düzcespor kadrosunda yer alan futbolcuların büyük çoğunluğunu daha önce izlemedi.

5-Düzcespor’un bu sezon en büyük kazancı tesis oldu. Bu tesis şampiyonluklardan daha önemli. Tesise mutlaka ve mutlaka çim saha şart

6-Düzcespor ilk 11’inde oynayan futbolcuların yeri garanti. Takımda forma rekabeti yok.

7- Geleceğin yıldız adayları diye 50-60 bin liralar verilerek alan genç transferler hayal kırıklığı. Düzcespor alt yapısında  oynayan futbolcularla onlar arasında bir fark yok. Tek fark onlar para aldı, Düzce’li futbolcular almayacaktı.

8-Düzcespor 3. Ligin en kolay grubunda mücadele ediyor. Bu grupta Düzcespor bir iki takviye ile şampiyon olabilir. Transfer yapılmazsa bu takım düşme korkusu yaşar

9-Düzce Belediye başkanı Dursun Ay yönetimi devredecek isimler arıyor.

10-Düzce milletvekilleri Düzcespor’a önceki sezonlarda olduğu gibi duyarsız.  Yıllardır Düzce’nin en büyük talihsizliği sporu seven milletvekillerinin olmaması. Geçen sezon Bakan Faruk Özlü Düzcespor’a destek verdi .

11-Ara transfer  çalışmalarına hemen başlanmalı. Yönetim bu konuda Düzcespor’da forma giymiş futbolcuları görevlendirmeli, bu isimler notlar almalı. Ara transferde yine menajerlere bırakılırsa Düzcespor yine hüsran yaşar

12-Düzcespor’da bazı isimler kapasitesinin çok altında futbol oynuyor. Bu futbolculara gerekli uyarılar yapılmalı. Bu konuda teknik kadroya büyük iş düşüyor.

13-Düzcespor  yönetimi  futbolcu izleme komitesi oluşturmalı

14-Düzcespor yönetimine iş yapacak isimler alınmalı. Son 2 sezonda olduğu gibi  24 saat takımın yanında olan, antrenmanlara giden, Düzcespor ile ilgili tüm bilgilere sahip yönetici olmalı. (Selahattin Kudu, Taner Met, Cemal Emrah Özer, Mustafa Özdemir … gibi)

15-Düzcespor taraftarsız bir hiç. Düzcespor taraftarı yıllardır  takımın en büyük destekcisi

 

 


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları