Hocam günah değil mi bu insanlara?
 Manisa maçı başlıyor. Kadroya bakıyorum, evlere şenlik. 6/no Burçak yok, 26/no Buğra yok, 53/no Furkan yok, 77/no Ahmet yok, 17/ no Bedri yok, 9/no muzaffer yok. Bu 6 tane adam geçen Pazar günü 3- 2 kaybettiğimiz Kozan maçında banko oynayan adamlar. Yeni adamlar ise 3/no İbrahim, 5/no Hüseyin, 20/no Mustafa, 32/no Kemal, 80/no Hayrettin, 81/ no Enver. Maç devam ediyorum. Bizim takıma bakıyorum hakikaten çok kötü futbol oynuyor. Bir gol yiyoruz, dakika 13. Anlatmak zor. Maç sürüyor. Bizde bakıyoruz, seyrediyoruz. Düzcespor’a insanın inanası gelmiyor. Bu takım bu kadar kötü oynar mı? Oynuyor işte. Hoca efendi bu kötü topa müdahale edercesine Hüseyin ile Buğra’yı, Hayrettin ile Furkan’ı değiştiriyor. Bu HAYRETTİN efendi sahadan öyle çıkıyor ki sormayın. Bilemiyorum bu adama bir daha o forma verilir mi?

Devreyi 1-0 bitirebilir miyiz diye dua ediyoruz. Hakem düdüğü çalıyor, seviniyoruz. Niçin seviniyoruz? Fark olmadığı için. Ama ne görelim bizim takımın hocası hakeme saldırıyor. Hakemde hocayı tribüne yolluyor. İkinci yarı belki daha iyi oluruz diyoruz. Maç başlıyor. Dakika 48. Öylesine bir gol daha. 2-0 , 53’te 1 gol daha, 70’te bir gol daha. Durum 4-0. Allah razı olsun Manisalı futbolculardan bu dakikadan sonra Düzcespor’a gol atmamak için uğraş veriyorlar. Teşekkürler, tebrikler MANİSA Büyükşehir Belediyesporlu futbolculara.

EH sayın TANER HOCAM sana ne diyeceğiz. Önce sen kendin İKİ AYAĞINA KURŞUNU SIKTIN. Ardından futbolcularına, sonrada biz Düzcespor SEVDALILARINA... Sen belkide bu maçtan sonra Düzce’yi TERK EDİP GİDECEKSİN. Takım her tarafını darmadağın ettin. Bu saatten sonra bu takımın başına gelecek hoca ne yapabilecek, onuda kestirmek zor. Güle güle sana. Bu futbolcular kendi aralarından bir takım kursalar, senin kurduğun takımdan daha iyi olur herhalde. 


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları