2-0’lık galibiyete sevinememek
Saha güzelmi güzel. Sıcaklık biraz fazla. Rakip küçümsenecek bir takım değil. Hocanın sahaya sürdüğü 11 ise herkesin istediği 11. Rakip 8. dakikada 10 kişi kalmış. 19. dakikada güzelde bir gol atmışsın. Hakem 26. dakikada SU MOLASI VERMİŞ. Moladan sonra ise takım oyuna başlamış. Oyun sürüyor. Devrenin sonuna kadar evlere şenlik bir FUTBOL. Herkes birbirine bakıyor. İnşallah ikinci yarıda daha iyi oluruz diyoruz. Hoca 57. dakikada Serhat – Emin, Çağrı – Ahmet değişikliğini yapıyor. Değişen bir şey yok. 

3 dakika sonra bir PENALTI kazanıyoruz. Penaltıyla birlikte Ahmet’leri kırmızı kartla oyun dışı. Vee Muzaffer penaltıyı GOLE çeviriyor. 2-0 öndeyiz. Rakip 9 kişi, maç devam ediyor. Bizim takımın kıpırdanmaya niyeti yok. 

Rakip alıyor topu ayağına. Biz bu maçı kazanacağız dercesine başlıyor kalemize saldırmaya. Bizim takım hala uykuda. TANER hoca kulübede. Oyuna müdahalesi yok. Allah razı olsun GENÇLERİMİZE karşı LACİVERT başlıyorlar bizimkileri BAĞIRTMAYA. Oda NAFİLE. 

Bizimkilerin uyanmaya niyetleri yok. Allah RAZI osun HAKEM BEY ÇALIYOR düdüğü. Maçın 2-0 Düzcespor’un galibiyeti ile sona erdiğini ilan ediyor. 

Tabi ki 3 puan güzel. Hele hele geçen hafta yediğimiz 4 golden sonra GALİP gelmek daha da GÜZEL...

Güzel olmayan bir şey VAR. Ortada FUBOL diye bir şey YOK...

 


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları