Lige 3 puanla başlamak GÜZELDİR...
2017 – 2018 sezonu herkese hayırlı uğurlu olsun. 

Tabi ki önce Düzcespor’a. Diğer takımlara da...

Cumartesi günü malum maçın saati 16.30’da. Matbaadan çıktım. Ağır ağır stada doğru yol alıyorum. Sıcaklık 30 – 35 derece. Bu sıcakta top koşturmak kolay değil. Yollarda bom boş. Stada varıyorum. Stadın kapıları da boş. Tribünlerde insanlar daha yeni yeni yerlerine oturuyor. Karşı tribündeki insanlar güneşten saklanmak için Maratonun üst katlarına doğru yayılmış durumda. 

Düzcespor ve Halide Edip Adıvarspor takımları sahaya geliyorlar. Cılız bir ALKIŞ VAR. İstiklal Marşını takiben MAÇ BAŞLIYOR. Dakikalar 9’u gösterirken 11 nolu futbolcumuz SERHAT’ın ayağından nefis bir GOL kazanıyoruz. Ben dahil herkesin sevinci yerinde.

Eh tabi ki bu golle maç bitti diyecek halimiz yok. Misafir takım bir şeyler yapmak niyetinde. Ancak onlarda SICAKTAN mayışmış durumda. Bizim takım GOLÜN verdiği havayla devreyi 1-0 önde tamamlıyor. İkinci yarı golün sahibi Serhat yerini Emin’e bırakıyor.

57. dakikada İsmail çıkıyor yerine Oktay giriyor. Dakikalar ilerliyor. Düzcespor’da bir kıpırdanma yok. Misafir takımda bize uymuş. Bizim seyirciden de ÇIT YOK. 70. dakika dolayları. SANTRAFOR Muzaffer çıkıyor. Yerine BEDİRHAN giriyor. MAÇ devam ediyor. 

Her iki takımda da doğru dürüst GOL pozisyonu yok. Maç kötü. Maçın en kötüsü ise HAKEM BEY. Uzatmayı gösteriyor. Maç bitti bitecek. Pozisyonu olmayan MAÇIN son saniyeleri. MİSAFİR TAKIM öyle bir GOL KAÇIRIYOR Kİ SORMAYIN... Maçın en iyi adamı TAYFUN çizgi üzerindeki topa VÜCUDUNU koyuyor. 

Hepimiz RAHAT BİR NEFES ALIYORUZ. 

3 puan 3 puandır. Hele hele lige 3 puanla başlamak çok daha GÜZELDİR... 

 


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları