Zor da olsa galip geldik
    Rakip Derince ligin dibinde. Düşmesi kesinleşmiş. Düzcespor ise Playoff peşinde. Çarşamba günkü Manisa maşında ortaya koyulan futbol ve mağlubiyet. Pazar günkü Derince maçı İnsan bu maç için ne yazacağını şaşırıyor. Küme düşen takımın karşısında 2. kez mağlup duruma düşmek... Hele hele kenar yönetimin ACİZLİĞİ... ZİHNİ beyin 4 dakika arayla kornerden gelen topa vurduğu tıpa tıp 2 KAFA GÖLÜ. Küme düşen bir takım karşısında tel tel dökülen Düzcespor. Ve GALİP  gelmek. Puan cetvelinde 5. sıraya gelmek. Playoff olur mu olur. olmaz mı olmaz.
    LİDERLİKten düşen bir takım. şimdi ise playoff’tan medet UMMAK. Ama futbolböyle bir şey. İyi olursa peşinde insanları koşturursun. kötü olursa nne taraftarın olur ne de DOSTUN. Daha 4-5 hafta önce Düzce Şehir Stadını dolduran BİNLERCE insan... Pazar günkü maçta elin parmakları kadar azalmışta azalmış. Bağırmaya çalışan 1 avuç insan.
    Futbol işte böyle bir SANAT. Yendinmi herkes arkanda yenildinmi ara ki arkanda insan bulasın.
    Önümüzde 4 maç var. Çanakkale, Bursa, Çatalca ve Kemer... Bu 4 maçın neticeleri Düzcespor’un kaderini belirleyecek. Kaçan şampiyonluk Playoff’tan gelir mi gelmez mi belli değil.
    Sezon başından bu yana hep yazdım ve TV’de söyledim. Bu takım buralara geldiyse bu takımda top koşturan, Salih Oğuzhan, Kerem, İsmail, Zihni, Emre, Berk, Sercan, Oktay, Barış, Teoman, Rıdvan ve Mesut’un katkılarıyla gelmiştir. Yine bu çocukların BECERİLERİYLE bu takım bir yerlere GELECEKTİR. Sezon başında bu takımın başına getirilen İskender Hoca öyle bir zamanda bu çocukları yüzüstü bırakmıştır ki EVLERE ŞENLİK.
    Daha sonra bu takımın başına getirilen Mehmet Hoca için bir şeyler desekte GÜNAH işlemiş oluruz. Bu hoca öyle zamansız bir şekilde bu takımın başına gelmiştir. Tabi ki yanlışları var mı var. Bu saatten sonra da bu adamın günahlarını bizler değil, YÖNETİM  Kurulundaki beyler İRDELEYECEKLERDİR.


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları