Büyüksün Türk Milleti
    Sevgili dostlarım sayılı günler çabuk geçiyor.
    Merakla heyecanla beklediğimiz anyasa ve başkanlık sistemi seçimi referandumu Türk milletinin büyüklüğüne yakışır şekilde Dünyada az rastlanır yüzde seksenleri geçen bir katılım oranıyla 16 nisanda çok şükür kayda değer bir olumsuzluk ve şiddet olmadan çok şükür yapıldı.
    Bu huzur ortamını büyün kışkırtmalara rağmen huzuru sağlayan hükümetimize, emniyetimize, Türk silahlı kuvvetlerimize bir kez daha teşekkür eder minnettarlığımızı bildiririz.
    Seçim sonuçlarının vatanımıza milletimize hayırlı olmasını güzel günler getirmesini dilerim.
    Büyük Türk milleti atalarından aldığı cuhmuriyyet ve demokrasi emanetini Dünyanın, Batının, Amerikanın,iç ve dış düşmanların tüm engellemelerine rağmen Türklük gururuna onuruna yakışır şekilde çok şükür yüzünün akıyla görevini yaptık.
    ALLAHA ŞÜKÜR HİÇ KİMSE DENİZE DÖKÜLMEDİ.hiç bir muhtar ve bürokrat görevinden alınmadı.Hiç bir lokanta kapanmadı hiç kimsenin düzeni bozulmadı.
    HANİ BU ÜLKEDE DİKTATÖRLÜK VARDI.
    Sevgili dostlarım seçim neticeleri bütün siyasilere ve insanımıza ihtar niteliğinde oldu.
    AKP’YE İHTAR. İçinizdeki yalakaları çürük elmaları temizlemez aldığın bu kutsal görevi hakkıyla yerine getirmez rehavet içinde olursanız,
    RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A rağmen oylarınızı kafa kafaya getiririm İHTARI YAPTI...
    CHP YE İHTAR...yalan dolan politikasıyla siyast yapar milleti saf yerine koyarsanız, kendinize adam gibi bir lider bulamazsanız sittin sene iktidar olazsınız.
    2019 seçimlerine iki buçuk yıl var.Bu fırsatı iyi değerlendir kendine kaşı gözü kıçı başı oynamayan bir lider bul İHTARI YAPTI.
    MHP YE İHTAR Partiyi kurtlar sofrasına çevirirseniz bir birinizi yemekten usanmazsanız bir birinizin topuğuna silah sıkmaktan vaz geçmezseniz milliyetçi muhafazakarlarla dirsek temasına geçmezseniz yüzde on kemikleşmiş oylardan fazlasını alamazsınız İHTARINI YAPTI.
    SANAİCİ İŞ ADAMLARINA İHTAR Verilen bunca imkanlara rağmen bu milletin iş istihdamını arttırmaz VAHŞİ KAPİTALİSTLER gibi hep bana hep bana der işçinizle emektarınızla iyi geçinmez villalarınızda yatlarınızda hayat sürer bu vatana bir vatan daha katmazsanız.biraz zor bulursunuz bu huzuru İHTARI YAPTI.
    İŞÇİYE DEVLET MEMURUNA İHTAR..Çalıştığınıuz işinize kendi işiniz gibi sarılmazsanız.Devlet dairesinde işi olan vatandaşa BUGÜN GİY YARIN GEL derseniz işinizi savsaklarsanız biraz zor bulursunuz bu mertebeleri.İHTARI YAPTI.
    KÜRT KÖKENLİ VATANDAŞLARA İHTAR...Sizlere doğru yürüyen insanlara devlete sahip çıkmaz dört elle sarılmaz ne idüğü belirsiz itlerin peşini bırakmazsanız biraz zor bulursunuz bu hizmetleri ilgiyi.İSTERMİSİNİZ ESKİ GÜNLERE DÖNMEYİ İHTARI YAPTI.
    BÜYÜKSÜN TÜRK MİLLETİ.
    Dostlarım eğer vatanımızı seviyorsan iktidarı muhalefetiyle, sağcısı solcusuyla alevisi sunnisiyle dört elle sarılmalı sahip çıkmalıyız BU CENNET VATANA
    TÜRKE TÜRKTEN BAŞKA DOST YOK....
    Sevgi saygı ve hürmetlerimle


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları