Liderliği hediye ettik
2 hafta süren liderlik sevincimiz Yomra karşısında 0-0 berabere kalınca iadeli taahhütlü olarak Bodruma hediye oldu.

2 haftadır stadı hınca hınç dolduran 12. adam insanlarımızın büyük desteğine rağmen kaybedilen LİDERLİK insana tabi ki büyük ıstırap veriyor. Maçın daha başında Barış’ın attığı nefis bir GOL VAR. hakem beyefendi faul gerekçesiyle o golü vermiyor. Tabi ki bu beyefendiye ne desek az. Dakikalar ilerledikçe takım vasatın üstünde top oynuyor. Sağlı sollu gelen ataklar var. malum GOL atmak ZOR. Olmayınca da olmuyor. Devre 0-0 sona eriyor.

İkinci yarıya İskender Hoca öyle bir yanlışla başlıyor ki evlere şenlik. BARIŞ çıkıyor. Yerine BERKANT giriyor. Bu adam için şöyle böyle diyecek halimiz yok. Yokta 22haftadır bir – iki maç oynamayan Barış’ı kesip Berkant’la oyuna başlamak tam bir FİYASKO.

Ve maç devam ediyor. 71’de Teoman giriyor. Oktay çıkıyor. 77’de Emre çıkıyor Ömer Gökali giriyor.

Bu satırları okuyan herkese soruyorum; 3 tane değişiklik Düzcespor’da oyun bazında herhangi bir değişikliğe neden oluyor mu? Tabi ki KOCAMAN bir HAYIR

Üstüne üstlük uzatma dakikalarında rakibin DIŞARI attığı bir top var. yani Düzcespor’un kazandığı 1 puana bile KOCAMAN BİR TEŞEKKÜR.

Silivri, Bayburt ve Kırıkkale maçlarında Düzcesporlu futbolcuların ortaya koyduğu futbolu ben dahil herkes ALKIŞLAMIŞTI. KIRIKHAN ve YOMRA maçlarındaki düşüş gözle görülüyor. Haydi çocuklar bu liderliği siz yakaladınız. Siz de kaybettiniz. Daha önünüzde 12 haftalık maratonunuz var. Bu köprülerin altından daha çok sular akacak. Liderliği siz bıraktınız, yine siz yakalayacaksınız.

 


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları