Heybeye 3 puan daha
Geçen hafta Ankara’da uzatma dakikalarında 3 puan sonrası yazdığım yazıda “heybeye 3 puan daha” demiştim. Bugünkü yazımın başlığı aynı. Sezon başından bu yana tabiki tüm maçlarını seyreden birisiyim. Bu lig maçlarının yanı sıra hazırlık maçları ve Türkiye kupasında oynadığımız maçlarıda katarsak seyrettiğimiz tüm maçlara bakacak olursak üç aşağı beş yukarı aynısını görüyoruz.

Bu maçların arasında çok iyi oynadığımız maç sayısı ELİN parmakları kadar AZ kaybedilen maçlar var onlarda bile bariz hatalar sonucu yenilmişiz. Tabiki bu maçlar dışında bir maç var ODA MANİSA MAÇI evlere şenlik bir maç. Malum o maçta Taner Hoca’nın sonu olmuştu. Ahmet Hoca ile başlanan Çatalca ve Bayrampaşa serüveninde Çatalca maçını 1-0 galip bitirmişiz. İstanbul’da oynan Bayrampaşa maçını 2-0 mağlup tamamlamışız. İçerde kazanılan Yomra maçı deplasmandaki Kemere kazanılan 2-0’lık maç Düzcespor’un oynadığı en iyi oyun olarak tarihe geçti. Ve son Of maçı hava nefis seyirci iyi. Kazanılan gol dakika 15 bu dakikadan sonrasını anlatın bana. Maçı son dakikasına kadar konuk takım koştukça koşuyor oynadıkça oynuyor.

Bizim takıma bakıyorum 15. Dakikada atılan golü koruma havasında. Bastıran yağmura rağmen o seyirciye helal olsun diyorum o insanlar takımda forma giyen futbolculardan daha çok maça adapte olmuşlar bas bas Düzcespor diye bağırıyorlar. Kutluyorum o insanları. Kazanılan 3 puan elbette iyi. Tabiki insanlarda bu takımdan iyi futbol bekliyor.


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları