Yola devam
Hava nefis seyirci stadı doldurmuş saha güzel maç başlıyor Düzcespor takımına bakıyorum zaman zaman iyi top oynuyor insanın morali düzeliyor ve 61 nolu futbolcumuz burçak beyin nefis kafası Çanakkale ağlarını bulduğunda dakikalar 39 göstermekte 1-0 öne geçmekte herkesin morali de düzeliyor devre tamamlanıyor.

İkinci yarı nasıl anlatılabilir inananın bilmiyorum misafir takımının doğru dürüst akını bile yok bizim takım ise dakikalar ilerledikçe tel tel dökülmeye başlıyor 55. dakika da kemal çıkıyor Furkan giriyor 61. Dakikada bu kez Ahmet oyundan alınıyor çağrı giriyor dakikalar ilerliyor takımda hala değişen bir şey yok Ahmet hocaya bakıyorum o da oyuna dalmış ne yapacağını şaşırmış durumda 11 nolu serhat nasıl top oynayacağını unutmuş 29 nolu Bedirhan yorulmuş çağrı hocaya beni niye oyuna almış der gibi öfkeli Enver bey aynı tas aynı hamam geriye ne kalıyor belli ayakta kalmaya devam eden futbolcular var ama onlarda ne yapacaklar onlara da kızacak halimiz yok.

Maç bitti bitecek Ahmet hoca 9 nolu futbolcusu muzaffer yerine 3 nolu İbrahim’i alayım diyor, o arada öyle bir gol yiyoruz ki evlere şenlik Çağrı bey öyle bir gol yiyor ki anlatılabilir cinsten değil hoca bu kez İbrahim’den vazgeçiyor 9 nolu futbolcumuz Muzaffer’i oyuna alıyor bu saatten sonra Muzaffer’inde Ahmet’inde yapacak bir şeyi kalmıyor.

Hakem bey düdüğü öttürüyor maç sona eriyor yenen bu gol kaybedilen 2 puan kimi kime şikayet edeceğiz tabiki belli değil lider 9 puan önde yetişmek zor mu zor ancak çıkmayan candan ümit kesilmez bu köprünün altından daha çok sular akacak yılmak yok yola devam BEYLER hoca sende ekibin daha çok çalışacaksınız bu futbolcu kardeşlerimize daha iyi hasbihal edeceksiniz bu yoldan geriye dönmek yok.

BU DÜZCESPOR’UN LAYIK OLDUĞU YERE GETİRECEK GÜÇ VE KUVVET SİZ,ARKADAŞLARINIZ VE FUTBOLCULARINIZDA VARDIR HEP BERABER YOLA DEVAM.


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları