3 puan elbetteki Güzelmi Güzel
Malum ama öyle ama böyle Cumartesi oynadığımız maçta alınan 3 puan elbetteki Güzelmi GÜZEL. Oyuna gelirsek Vasatmı VASAT. Ancak sezon başından bu yana oynadığımız tüm maçlara bakacak olursak bu takımın bu maçta ortaya koyduğu futbolla önceki maçlarda ortaya koyduğu Futbol arasında hiç bir değişiklikte YOK. Sezon öncesi hazırlık maçlarında ortaya konan futbol ise lig maçlarına göre daha itici idi. Malum Manisa maçında giden Taner Hoca’nın yerine gelen Ahmet Hoca’nın da bu takıma bir şeyler kattığını söylemek biraz Zor.

Geçen hafta kaybedilen 3 puan cumartesi gelen 3 puan. Tabikide böyle neticelerle Lige devam etmek, ne gösterecek bizlere bilemiyorum. Bu takımın başı Cihat Başkan malum sezon başında şampiyonluk demişti. Ona göre bu takım şampiyonluk kovalayabilirmi bilmiyorum.

Bana göre biraz ZOR. Zoru başarmak için Başkanın çok çalışması Gerek. Başkanın yanısıra AHMET Hoca daha çok çalışması gerek. Bu takım iyi organize edilirse, iyi çalışırsa bugünkü Performansından daha iyi olur.

Tabiki Ahmet Hocaya şunu böyle yap. Bunu şöyle yap diyecek halimiz yok. takımı oluşturan adam bu hoca değil. Taner Hoca malum, sezonun en pahalı transferlerini yapan Adam. Bu takım  kötü bir takım değil. Sezon başından bu yana seyrettiğimiz takımların içerisinde, Düzcespordan şu takım daha iyidir denecek kadarıda yok. Geçen yıl şampiyon olan Bodrum gibi bir takım yok ligde. HOCAM; sen sen ol. Bu takımı iyi çalıştırır, iyi organize edersen bu takım ligde iş yapar. Transfer döneminde eksik gördüğün yerlere yapacağın NOKTA transferlerle bu TAKIM BU LİGDE istenen yerlere gelir. GELİRSEDE ilk sevinecek ADAM SEN SON SEVİNECEK  İNSANLAR İSE BİZLER OLACAĞIZ.


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları