Bir puanlar bizi ya batıracak yada kurtaracak
Ben yazdım ben okudum misali bu takımın başındaki kişinin ne Düzce maçlarında nede idmanlarında olmamasını defalarca yazdım ve de Düzce TV’de söyleyen biriyim. Yönetimin kifayetsiz olduğunu da defalarca yazdım, söyledim. Eh bundan sonrası Allah’a emanet.
    Gelelim Pazar günkü maça. Hocanın sahaya sürdüğü takım, önceki haftaki Maltepe maçıyla üç aşağı beş yukarı aynı. Maltepe maçında bu takım hakikaten top oynamıştı. Ama bu takım ne hikmetse Altay maçında doğru dürüst gol pozisyonuna bile giremeden maçı tamamladı.
    Burada günah keçisi arayacak halimiz yok. Bu takımın futbolcuları 1 numaradan 11 numaraya ve yedeklerine kadar hepsini tek tek irdeleyecek olursak, vasatın altında bu takımda futbolcu yoktur. Ama ne hikmetse daha ligin başında Murat hocaya yol gösterilmiş, sonraki haftalarda takımın başına getirilen Semih hocada ligin ikinci yarısının başlarında HAVLU  atarak Düzcespor’dan ayrılmıştı. Takımın başına gelen Ekrem hocanın da bu takıma bu güne kadar bir şeyler verdiğini söylemekte saydillik olur kanaatindeyim. 5 maçımız kaldı. Bu takım ligden düşer mi? DÜŞER... Düşmez mi? DÜŞMEZ...
    Geçen sezon malum 4 hafta kala HOCA değiştiren bu KULÜP sezon sonuna kadar EKREM  hoca ile devam eder mi, etmez mi onu kestirmek ZOR.
    Ama bu takımın kurtulması için sen, ben, o, biz , siz, onlar BİRŞEYLER YAPMALIYIZ.
    Taşın altına birilerinin elini koyması gerek. BU 5 MAÇ DÜZCE İÇİN olmak yada olmamak.
    DÜZCESPOR İÇİN ölüm kalım maçları olacak. Geçen yol son maçta ŞAMPİYON diye BAS BAS BAĞIRMIŞTIK. Bu 5 maç sonunda LİGDE KALIRSAK yine BAĞIRABİLMEK DİLEKLERİYLE.


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları