Sağlıksız sağlığımız
Şimdi desem ki, dünyaya egemen olmak isteyen gizli güçler insanlığın sağlığı üzerinde planlar uyguluyor, inanmak istemeyeceksiniz. Gizli güçler dedim ama, araştırsanız bu güçlerin gizli olmadığını öğreneceksiniz.

Evet, dünyanın nüfusunun 5 milyar ile sınırlandırılması hedefleniyor. Bunun içinde suni salgınlar, hastalıklar yaygınlaştırılıyor. Bu yaz içinde atmosferdeki gariplikleri hissetmiş olmalısınız.  Atmosfere radrosyon verildiği iddiaları var. İnsanların davranışları değişti. Havanın dengesi bozuldu. Meteor tahminleri tutmadı. Sebebsiz elekrik kesintileri yaşandı.

Tabiatta da dengesizlikler yaşanıyor. Bazı ağaçların nesli tükeniyor. Her yıl değişik türlerde çözümü olmayan hastalıklar görülüyor ve sonunda bu bitkiler, sebzeler yok oluyor. Genetiği değiştirilmiş ürünler piyasaya hakim oldu. Organik ürün bulunamaz hale geldi.

Kanser hastalığı insanlığın felaketi haline getirildi. Çaresi bulunamıyor deniyor ama, Amerika’da ve özellikle İsrail’de kanser vakası yok gibi.  

İnsan sağlığı bilinen ama birşey yapılamayan gizli güçlerin elinde maalesef. Ama ne yazık ki kabul ediyoruz ve destek oluyoruz, onların emirlerini uyguluyoruz.

            …

Konuralp’te oturuyorum. Doktorumun tavsiyesine uyarak yürüyüş yapmaya çalışıyorum. Bir süre sonra yürüyecek alan kalmayınca stadda devam ettim. Yıllar sonra uğradığım stadı çok değişmiş ve güzel buldum. Yürüyüş parkurları ve jimnastik aletleri bölümü ile halkın sağlığına açılmış. Çok sayıda kişi burada yürüyüş ve spor yapıyor.

Burada bir arkadaşım ile karşılaştım. Sürekli spor yapan ve bütün yarışlara katılan sağlıklı biri idi. Sigara içmezdi. Ben 8-10 tur yürürken o 40 tura banamısın demezdi. Birgün “sana bir şey söylecem ve çok şaşıracaksın” dedi. Yürüyüşünü tamamladıktan sonra “Ben kanserim”dedi gülerek… “Hemde akçiğer kanseri”

Ameliyat oldu, şimdi durumu iyi.

Benim doktorumdan dinlemiştim, “Göğüs kafesini açtığımız hemen herkesin içi zift gibi siyaha kaplanmış. Sigara içenle içmeyen arasında fark yok.” Sebebini de şöyle açıklamıştı : “Hava kirliliği…”

Sağlıklı yaşam alanları kalmadı…

Tarımı bitiriyorlar. Ürünlüri sunileştiriyorlar, doğayı bitiriyorlar, havayı kirletiyorlar…

Sağlık kuruluşları eksiklerle dolu… Doktor yok, bakım yok, temizlik yok… Malzeme yok, sistem yok…

Ama koridorlar hasta dolu…

Kısaca sağlığımız ağır hasta. Can çekişiyor…


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları