Düzce
Yollarının tamamı çukur, delik deşik., Yeşi alanlar her geçen azılıyor. Parkları betonlaşmış, lunapark olmuş. Kaldırımlarda araçlar dolu. Sitelerin, iş merkezlerinin otoparkı yok ve hala aynı ruhsatlar veriliyor. Trafik arap saçı. Düzce yıllardır köyden farksız. Tüm bunlara rağmen Düzce “BÜYÜKŞEHİR “ olacak iller arasında yer aldı.

….

Desenize “ŞEHİR” olmadan büyük şehir olacağız

MUHTARLARA

Temcit pilavı gibi olacak ama Düzce’de yollarda artık yürünmüyor. Yollar çukur, delik deşik. Bütün mahalle yollarında manzara aynı. Yağmur yağdığında çukurlardan geçmek büyük azap. Bu manzaralara rağmen muhtarlar hala yolların yapılması için ilgililere gereken baskıyı yapmıyor,kamuoyu yaratmıyor.Vatandaş sessiz sadece  gazetelerde bu tür çıkan haberlere klevyesiyle cevap veriyor.  Muhtarların sesi yeterince çıksa bu yollardaki çukurlar hemen kapanır.Seçimlerin konuşulduğu bu günlerde bence muhtarlar artık gerekeni yapmalı. Onlar yapmazsa ilk seçimde seçmenler gerekini yapar.

TESİSİN ADI MEHMET KELEŞ OLSUN

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş göreve geldiği ilkg ünden itibaren “Düzcespor tesisi yapacağım, proje bitmek üzere açıklaması yapıyor” Görevde olduğu sürece Düzcespor’a katkı sağlayan başkan Keleş’in bir türlü bitmeyen ve hayata geçmeyen Düzcespor tesisi projesinin ne zaman hayata geçeceği ve tesisin temelenin ne zaman atılacağı merek ediliyor. Haydi başkan sözünü tut. Bu tesise”Mehmet Keleş Düzcespor  “tesisleri adı verilsin. Sende Düzcepor tarihine adını altın harflerle yazdır. Sen istersen bunu yaparsın.

DÜZCESPOR’ A SAHİP ÇIKAN YOK

Düzcespor yönetimi zor şartlarda takımı yönetiyor. Takımın bir kuruşluk geliri yok. Düzce Belediyesi Ocak ayından sonra katkı yapacakmış. Eski borçlar ödenmek zorunda. Başkan Mehmet Saygun ve yönetim kurulu  çoluğunun, çocuğunun rızkını Düzcespor’a veriyor. İş adamları, dernekler, siyasiler, odalar kısacası hiçbir yerden maddi destek yok. Tüm bu gelişmelere rağmen ödemeler zamanında yapılıyor, Düzcespor şampiyonluğu kovalıyor. İşin ilginç yanı Düzcespor maçlarına gelen siyasiler, iş adamları da yok. Onlar herhalde takımın şampiyonluğu garantilemesini bekliyor. Şampiyonluk fotoğrafında yer almak için şimdiden takımın yanında olun. O kareye girmeyi hak edin. Haydi iş adamları. Düzcespor’a sahip çıkın. Düzcespor Düzce’nin en önemli markası.


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları