Bir puana razı olmak
İlk yarının son maçı kazanılan 1 puana razı olmak... Tabi ki razı olacağız. Maçın başlama vuruşuyla Düzcespor kalesinde gol arayan Kemer, gol yememeye yemin etmişçesine kalesinde aslan kesilen SALİH ŞENBAŞ...

 

19. dakikada yenilen gol. Devre ev sahibinin galibiyetiyle 1-0 sona erdiğinde sevinen bizler... İkinci yarıda dengeyi sağlayan Düzcespor 73 dakikada kazanılan penaltıyı GOLE çeviren EMRE. Bu adama da BRAVO. Sayısını sayamadım, kaç tane oldu bilmiyorum. Pazar günkü penaltı golü sonuncusu. Kaleciyi terse yatırması... SANA BRAVO OĞLUM.

 

Sezonun en kötü topunu oynadı Kemer maçında. Kalede devleşen Salih sana binlerce kez teşekkürler. Kurtardığın o gol pozisyonlarından dolayı. Her babayiğidin işi değil o golleri kurtarmak.

 

Hakemin düdüğü ile Kemer stadına gelen bir avuç Düzcelinin sevincine ortak olmak. Kilometrelerce ötede Düzcespor’u alkışlayan o güzelim insanları seyretmek. Bunlar elbette GÜZEL Mİ GÜZEL.

 

Kemer maçıyla lige ara verilecek. Silivri maçıyla lige merhaba diyeceğiz. O maç KADER MAÇI. Arada iyi çalışmalıyız. Takımın noksanları varsa gidermeliyiz. Ama öyle ama böyle bu potada var olmamız için n gerekiyorsa yapılmalıdır. Takviye yapılacaksa yapılmalıdır. Sezon başından bu yana takımın ortaya koyduğu futbol ortadadır.

 

Mehmet başkan, bu devre arasında kafasını iki elinin arasına alıp çok ama çok iyi düşünmelidir. +puan cetvelindeki yerimiz bellidir.  Bu takımı layık olduğu yere getirmek için ÇOK AMA ÇOK KOŞTURMALIDIR.

 


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları