GALİP dönmek
    11. haftayı geride bıraktık. Deplasmandan galip dönüyoruz. Sezon başından bu yana üç aşağı beş yukarı oynadığımız futbol hemen hemen aynı. Vefa stadına çıkan Kırmızı Lacivertlilerde 10 maçta ne kalede nede yedekte görmediğimiz İLKER’i görünce herkes bu ne biçim iş diye söylenmeye başlamıştı. O İlker ki 2. Dakikada yediği golü görünce herkes gibi bende içimden başlamıştım sallamaya. İşte o maçın 23. dakikasında Özgür beyin attığı gol ve ilk yarının sonu 1-1.
    İkinci yarı başlıyor. Ev sahibi takımın 3 tane nefis gol pozisyonu var. 3 topta çatalda. İLEKR BEYİN bu topları KORNERE atması... 63. dakikada Düzcespor’un Özgür tarafından kazandığı bir gol var ki sormayın. Hakemin düdüğünü elinden almamız gerek. Eh tabi bu görev bizde değil.
    Maç devam ediyor. Ev sahibinin kaçırdığı pozisyonlar var. hakem bey o golü vermedi diye kızıyoruz ya, bu kez ev sahibinin bir penaltısı var. onu da es geçiyor hakem efendi. Evlere şenlik. Maç uzatmada. Düzcespor’un bir korneri var. Kornerden gelen top... Adam topa eliyle o kadar güzel VURUYOR Kİ sormayın. Penaltıyı Emre kullanıyor. Vefa Stadında ne kadar Düzcesporlu VARSA FIRLIYORUZ AYAĞA. GOL, GOL.
    Eh galip gelmek tabi ki GÜZEL yürüyerekte olsa Düzce’ye gelebiliriz.
    HAYDİ ÇOCUKLAR;
    Geriye dönmek, geriye bakmak yok. Bu takımı ama öyle ama böyle buraya kadar siz getirdiniz. Bu takım istenen yere gelebilir mi? GELİR. GELMEZSE NE OLUR? HİÇ BİR ŞEY OLMAZ. AMMA GELİRSE O ŞEREF SİZLERE BİR ÖMÜR BOYU YETER.


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları