Bu hakemlerle nereye kadar
9. haftayı geride bıraktık. 9 hafta içeride ve dışarıda oynadığımız bir iki maç hariç tüm maçlara bakacak olduğumuzda hakem hataları maalesef Düzcespor’un aleyhine çalışır vaziyette. Geriye gitmek istemiyorum. Pazar günkü maçta Düzcespor’un attığı nefis bir gol var ki sormayın. Bu GOLÜ vermeyen hakemi kime şikayet edeceksiniz bilemiyorum. Maçın 13. dakikası, İsmail’in nefis frikik golü, 3 dakika sonra karambol, adam topu elle kesiyor, DEVAM... Hep diyoruz futbol hatalarla oynanan bir oyun. Eh bu kadarına da PES doğrusu.

 

Kimi kime şikayet edeceksiniz. 2 hafta önce Bodrum’da 6 tane gol yiyen Düzcespor’a hepimiz kızmıştık. Malum futbolda yenmekte var yenilmekte. Ama bu kadarına da TAHAMMÜL etmek zor. 2 hafta önce kızdık dediğimiz futbolcu kardeşlerimize şimdi ne diyeceğiz? 9 maçtır bu çocukların ortaya koydukları futbol ortada. Beğenirsiniz beğenmezsiniz. Diğer takımların ortaya koyduğu futbolu da herkes görüyor.

 

Maç bitti bitecek. Öyle bir gol yiyoruz ki evlere şenlik. Ama futbolda var. Atamayana atarlar. İkinci yarıda Düzcesporlu futbolcu kardeşlerimizin ortaya koydukları futbol iyi mi iyi. Verilmeyen GOL... Verilmeyen penaltı... Yenen hatalı gol... 66 dakikada İsmail Efendinin nefis pası... 29 Nolu Sinan’ın kalecinin sağından ağlara giden TOPU... Erbaa stadında bulunan 100 kişilik Düzcelinin gol diye bağırması inanın bana anlatılır cinsten değil.

 

Geçen haftaki yazımda DİKKAT demiştim. Yine diyorum. Bu takıma, bu Mehmet Başkana önce para lazım. Bu adamı beğenirsiniz, beğenmezsiniz. Ama öyle ama böyle bu takımı taşıyor. Bu takımın daha iyi yerlere gelmesini istiyor muyuz? İstiyoruz. O zaman bu adama yardımlarınızı ESİRGEMEYİN BEYLER.

 


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları