Sen neymişsin be İsmail efendi
Pazar günü hava güzel. Stad sezonun en kalabalık seyircisini ağırlıyor. Kale arkasında 100’e yakın Dersim taraftarı var. Maçın ilk yarısında her iki takımın oyuncularının ortaya koydukları futbol pek iç açıcı değil. Devrenin en güzel gol pozisyonunu misafir takım kaçırıyor. İkinci yarışa Düzcespor sakatlanan Oğuzhan’ın yerine Emre ile başlıyor.

 

Dakikalar ilerledikçe Düzcespor rakibe göre daha iyice top oynuyor. 64. Dakikada Barış çıkıyor. Özgür oyuna giriyor. Ev sahibi üstün gözükmesine rağmen doğru dürüst gol pozisyonu bulmuş değil. Konuk takım orta sahada biraz iyi gözükse de onlarında Düzcespor kalesinde gol pozisyonları yok.

 

Seyircinin Kırmızı Lacivert diye bağırması ise insanın tüylerini diken diken ediyor. Artık maçın sonlarına geliyoruz. 85. Dakika, kazanılan faul atışı için hakem düdüğünü çalıyor. 10 numaralı İSMAİL TÜRK topun arkasında. Malum İsmail Türk Silivri maçında da ağları havalandırmıştı. Aynı İsmail topa o kadar güzel ve sert vuruyor ki sormayın beyler.  Topu ağlarda görüyoruz hepimiz. Eh tabi ki bu gole GOL.. GOLLL diye bağırmamak elde değil. Bu gol Düzcespor’u 1-0 öne geçiriyor. Geçiriyor geçirmesine de birde LİDERLİĞE taşıyor takımımız. Eh böyle bir takım için, böyle güzel bir gol için, ne yapsak, ne söylesek AZ. Biz böyle gollere susamış insanlarız İsmail efendi. 50 yıllık şanıyla şerefiyle bu ligde top koşturan Düzcespor senin attığın ve daha da atacağın gollerle bir yerlere geldiğinde inan sen hem kendini hem de Düzcespor’u BÜYÜTECEKSİN.

 


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları