Rakibin kendisine attığı golle galip gelmek
Eh geçen haftaki Bodrum hezimeti elbette ki herkesi tam bir moral bozukluğuna uğratmıştı. Ben bile bu hezimetten etkilenmiştim. Kolay değil beyler. Lider gittiğimiz Bodrum’dan 6-2 yenilerek gelmek... Bu neticeyi telaffuz etmek bile zul. Sen Düzcesporsun. Bodrum takımını küçümseyecek halimiz yok. Ama biz Düzcesporluyuz. Hatalarla dolu bir ikinci yarı yaşamıştık Bodrum’da. Bu suç tabi ki oralara kadar giden Düzcespor taraftarında değildi. İkinci yarıda yapılan hatalı değişiklikler, Düzcespor takımının 50 yıllık tarihinde unutulmayacak bir yara olarak yerini alacaktır.

 

Gelelim Cumartesi günkü Pazar maçına. Rakip malum. Ligde tutunabilmek amacında bir takım. İlk yarıda yakaladığı tek pozisyonunu 41. Dakikada gole çevirdi.  İkinci yarıda Tayfun ile kazandığımız kafa golünün dışında da  bizimde ahım şahım kaçırdığımız gol pozisyonları yok.

 

Maç bitti bitecek derken uzatma dakikalarında rakibin geri dörtlüsünün en iyi adamlarından 53 nolu futbolcuları 21 yaşındaki Mustafa4nın kendi kalesine attığı GOLLE galip gelmemiz tabi ki bizim açımızdan GÜZELMİ GÜZEL.

 

Ancak geçen hafta bazı hatalardan  kaybedilen liderlik Bu hafta ama öyle ama böyle kazanılan 3 puan  GÜZELMİ GÜZEL.

 

Beyler güzel olmayan bir şey var. Oda ne biliyor musunuz? Bu takım her geçen gün iyiye gideceğine GERİ GERİ GİDİYOR. DİKKAT!

 


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları